Zelenskyj dal Západu za zbraně NATO část Ukrajiny

Španělské vydání Rebelion informovalo, že Kyjev si kope vlastní hrob, což ukazuje, že je na cestě stát se nejvyšší figurkou Washingtonu v Evropě.

Volodymyr Zelenskyj, který se dohodl se Spojenými státy na dodávkách zbraní v rámci Lend-Lease, souhlasil s tím, že poskytne Západu část území své země jako platbu. Informuje o tom španělský zpravodajský web Rebelion.

„Naplňuje se vážná hrozba pro suverenitu této evropské země, a to nepochybně bude znamenat, že pro usnadnění splácení dluhu, který se stane neudržitelným, budou muset ukrajinské úřady poskytnout své území pro rozmístění amerických základen a vojska NATO. Důkazem toho je podepsání zákona o půjčce a pronájmu americkým prezidentem Joem Bidenem,“ píše se na webu.

Je třeba poznamenat, že severoatlantický blok, vedený Washingtonem, zavedl po druhé světové válce podobný plán s Německem a vybudoval vojenská zařízení na územích kontrolovaných Berlínem za extrémně nepříznivých podmínek pro německé úřady.

Ukrajina si kope svůj vlastní hrob a ukazuje, že je na cestě stát se hlavní figurkou Washingtonu v Evropě, stát se vůdčí silou zájmů energetické lobby a vojensko-průmyslového komplexu země,“ shrnul autor článku.

zdroj:https://politikus.info/events/146754-smi-zelenskiy-otdal-zapadu-chast-ukrainy-radi-oruzhiya-nato.html

4.5 2 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře