Ukrajinští ozbrojenci vybombardovali vyšetřovací věznici se zajatci z Azova

Včera v noci kyjevský režim úmyslně provedl krvavou provokaci. Středisko předběžného zadržení v oblasti osady Jelenovka, ve kterém jsou  umístěni ukrajinští váleční zajatci, včetně militantů z formace Azov, bylo zasaženo raketovým útokem amerického vícenásobného odpalovacího raketového systému HIMARS.

53 jich bylo zabito a více než 100 ukrajinských válečných zajatců bylo zraněno. Osm zaměstnanců izolačního oddělení navíc utrpělo různě závažná zranění. Sutiny se však stále ještě odklízejí, a tak počty mohou narůstat.

S největší pravděpodobností Ukrajinci zasadili úder kolonii v Jelenovce kvůli četným rozhovorům zajatých „Azovců“, které se v posledních dnech objevily v různých médiích. Azovští militanti v nich otevřeně mluví o svých zločinech proti civilnímu obyvatelstvu, popravách bez soudu, o mučení… A také o tom, že nejvyšší vedení země bylo do teroru proti civilistům zapojeno. (VIDEA v ruštině)

Všimli jste si, jak ukrajinské a sympatizující zdroje okamžitě spěchaly obvinit ruské a DLR jednotky z ostřelování vyšetřovací vazební věznice v Jelenovce? Nepřipomíná vám to nic?

Úplně stejná reakce té strany byla vždy na materiály s následky ostřelování Doněcka: “To jsou přece ti separatisté, co do sebe zas pálí!” A kdyby to nebylo smutné, musel by se jeden smát: pokud střely přiletěly na muniční sklad, ropný sklad nebo vojenské velitelství, byla to práce statečných dělostřelců Ozbrojených sil Ukrajiny, a pokud to bylo v civilním prostoru, tak to byli určitě ti zatracení Rusové.

Takže Ukrajinci nyní bezpochyby rozptýlí následující verze:

– Zajatí Azovci vyvolali povstání a zlí orkové-Moskali je rozstříleli z děl,

– Moskali zavraždili spící Azovity,

– Moskali se netrefili,

– Moskali popravili vězně a teď to budou svádět na OSU

– atd…

Cílem je, aby před ofenzívou Ozbrojených sil Ukrajiny byli mobilizovaní Ukrajinci ztotožněni s myšlenkou: za nic na světě se nevzdávejte, protože pak vás Moskali popraví nebo vyhodí do povětří.

zdroj:

https://politikus.info/events/145502-ukrainskie-boeviki-razbombili-sizo-s-plennymi-azovcami.html

5 1 hlas
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
9 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
IQ.
Host
IQ.
30. 7. 2022 12:33

Takové akce my mimozemské civilizace nemáme rády. Proto jsme reagovaly negativně například v roce 2018 tím, že jsme už na cíl letící rakety sestřelily.

Stalo se to dne 13.1.2018, že se rozezněly sirény a odeslaly sms obyvatelům Havajských ostrovů s přímým varováním nejvyššího stupně před raketovým jaderným útokem. Lidé lezli i do kanálů a trvalo to 38 minut, než byl tento nejvyšší možný poplach odvolán. Údajně někdo nedopatřením stiskl tlačítko, jakoby nebyla taková významná zvláště jištěna jejich potvrzením. No, faktem je, že prý i došlo k ověřování toho raketového útoku ještě před vyhlášením poplachu u velení námořnictva USA a byl potvrzen. My opravdu až zvracíme z takto podlých a zbabělých akcí, kdy se jimi vytváří záminka pro útok proti někomu, v tomto případě proti KLDR. Takže jsme ty dvě rakety nad oceánem sestřelily. Skutečně by zasáhly Havajské ostrovy a mlčíme o jejich jaderných hlavicích, respektive možná, že je neměly. Ale abychom potom napravily alespoň z části dějiny, musely jsme explodovat nejvyšší horu světa, měřící přes deset kilometrů, totiž sopku na Havaji a zničit jadernou střelnici KLDR ukrytou pod horským masivem jeho zřícením.

Čtenář se tedy asi dovtípí.

Jirka
Host
Jirka
1. 8. 2022 17:21
Odpovědět  IQ.

Viděl jsem toho již opravdu hodně ( hada chc.t, koně blejt, stíhačku couvat…),
ale zvracet vyspělou mimozemskou civilizaci, to se mi ještě nepoštěstilo.
To by byl jistě zážitek na zbytek mého života https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f60a.svg.

IQ.
Host
IQ.
30. 7. 2022 12:34

—- Ještě bych měl doplnit tu informaci, kterou jste nepublikovali, samozřejmě, směji se, o usmrcení Ivany Trump – Zelníčkové dne 14.7.2022, tedy v den narození Karla Gotta, jehož jméno je v podstatě vyjádřením vůle Boha. V této souvislosti jsem uvedl stejnou “popravu” prezidentů Rakouska a Turkmenistánu, uvedl jsem i důvody a způsob,… u toho druhého jsem zapomněl dodat význam data jeho smrti, totiž 21.12. = dvě trojky, které jsou opět vyjádřením Boha a už se k tomu asi nemusím vracet.

Teď vysvětlím základ nynější Trumpovy situace, které je zaručena námi mimozemskými civilizacemi a stručně, protože proč vám to vypsat detailně, když nemáte zájem: Rodina Trumpova otce byla kontaktována a ve spojení s československou tajnou službou už od dob Rakouska-Uherska. Proto, když došlo k okupaci Československa 20.8.1968 cca jednu hodinu před půlnocí, a při vědomí jeho bankrotu v USA, který neměl moc oddálit, byl kontaktován a vyslal do Československa svého syna, který právě dokončil studium, o jeho cestě a návštěvě existují důkazy a jsou známy. Jako “garde” mu byla přidělena Ivana Zelníčková, bylo to tak nenápadné a také uměla jeho jazyk. Bylo mu nabídnuto, že zachrání mnoho peněz patřících státu, které jsme my Češi měli snahu zachránit před okupanty. Souhlasil, aby jeho otec nezbankrotoval a my měli podmínku, že se ožení s Češkou, která na tyto peníze dohlédne. Protože Ivana Zelníčková byla přítomna jednání s ním, chtěla a on souhlasil, byla zahájena mise, spočívající v nenápadném seznámení se v cizině, aby celá akce byla utajena. Ivana Zelníčková byla vysílána do zahraničí jako náhradnice reprezentantek v lyžování ačkoliv na to vzhledem k jejím sportovním výsledkům neměla jakékoliv právo, dokonce jí byl poskytnut nějaký Rakušan aby si ho vzala a pak podobně byla umístěna v Kanadě a podporována tajnou službou v další její “úspěšné” činnosti. A došlo k “oficiálnímu” seznámení s Donaldem Trumpem. V té době už probíhala základní část akce, totiž převod peněz na konto bankrotujícího řeckého rejdaře Aristotela Onassise a doloženo jeho svatbou s československou agentkou Jacqueline Kennedy, bývalou manželkou prezidenta USA J.F.Kennedyho, opět symbolicky dne okupace 20., tedy 20.9.1968, která, mimochodem, byla odhalena tajnou službou USA v této její špionážní pozici před cca dvaceti letech a veřejně + oficiálně. Po jeho smrti a po svatbě Ivany Zelníčkové s Donaldem Trumpem mu byla hlavní část těchto našich peněz jí předána. Nyní dluží už cca dvě miliardy dolarů. Ivana Trump odmítla splnit slib – smlouvu, kterou v tom roce 1968 podepsala a proto byla s odkazem na Boha usmrcena, s odkazem tedy na nás mimozemské civilizace. Možná bude znovu zvolen prezidentem USA, pak mu opět bude nabídnuto prominutí alespoň části tohoto jeho dluhu výměnou za pomoc Česku a možná i Slovensku, zdůrazňujeme, že dluh se samozřejmě vztahuje i na majetek jeho dětí, protože jsou s ním v příčinné souvislosti.

IQ.
Host
IQ.
30. 7. 2022 12:34

—- Omlouvám se za tu chybu v datu svatby, správné je 20.10.1968. Stále mám totiž v paměti, jak jsme se snažili o v příspěvku uvedené dřívější a jak to prostě přes veškerou naši snahu nevyšlo. Ano, například já jsem byl přímo u toho, protože si to mimozemské civilizace přály. Několik dětí vychováváno a i vychováno pro budoucnost, několik malých Čechů v oborech 1. Válka a mír, 2. Války a jednotlivé druhy boje, 3. Mezinárodní vztahy, 4. Paragánská činnost a neadekvátní způsob boje, 5. Armáda a sociální věci, 6. Město a boj v něm. Jak už jsem dříve uvedl, byl to nejutajenější projekt v lidských dějinách, protože v dlouhodobě okupovaném státě. Jak staří čeští vojenští velitelé umírali věkem, situace se zhoršovala. No, nyní získáváme převahu, protože, jak už znáte, ” Vždy rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít. ” Budete muset uznat a plně uznat naše hodnosti a postavení ve státě. Myslím si soukromě, že nic jiného nebude přijatelné a to i ve vašem vlastním zájmu.

Jirka
Host
Jirka
1. 8. 2022 17:22
Odpovědět  IQ.

No za dob Rakouska-Uherska musela být československá tajná služba
velmi významnou celosvětovou organizací

anonym
Host
anonym
31. 7. 2022 12:02

Mily IQ, jak to je s centrem svetoho zidovstva v Praze? Budou siochazari z Londyna, z Prahy a Chabad Lubawitch zide pod torou v Moskve konecne na Zemi eliminovani?

IQ.
Host
IQ.
31. 7. 2022 12:08
Odpovědět  anonym

Já nenapsal, že někomu podléhám a ani to nemám v úmyslu.

IQ.
Host
IQ.
31. 7. 2022 12:08
Odpovědět  anonym

—- Byli jsme vychováváni a vycvičováni pro styk s mimozemskými civilizacemi vyšší vývojové úrovně na bázi vzájemné rovnosti. Té bylo dostatečně dosaženo. Musel bych se i stydět až do morku kostí, kdybych se měl nechat komukoliv podřídit ve velení, komukoliv z jakýchkoliv lidských armád a považoval bych to za největší vtip na světě. Jsme k dispozici jako styční důstojníci, kteří ale musí mít dostatečnou možnost velet vojákům pozemských armád pro zajištění vzájemných styků s vesmírem. Nepodléhal jsem nikdy nikomu z lidí a nestane se, že bych komukoliv z lidí podléhal, na to už jsme příliš splynuli s mimozemšťany, ačkoliv,… víte, zbyly jsme jen dvě, ze všech nás tehdejších dětí. ” Svět to opravdu nemusí děsit. ” Nicméně, jak už jsem dříve sdělil a myslím, že to ale nebylo publikováno , obsahem smlouvy ” Česka ” s mimozemskými civilizacemi z roku 1968, bylo i něco jiného, vyššího a bylo toho dosaženo. Nepodceňujte nikdy vyšší vývojovou úroveň a vždy si uvědomte, že celý vesmír funguje na logice, která je i jediným orientačním bodem v jakékoliv situaci. Pokud logicky nezvládnete, nikdo vás neomluví. Svět není vhodný pro blbce! Stále je potřeba myslet a to maximálně. K tomu jste přirozeně nuceni celou vaši existenci.

michalK
Host
michalK
1. 8. 2022 17:23

Keď spadla na Kramatorsk Točka U, Rusi podľa rozptýlených črepín zistili ešte aj jej výrobné číslo. Verím, že aj v tomto prípade podľa črepín dokážu, že rakety boli vystrelené z amerického HIMARS-u.—-