Americký bioterorismus. Pentagon nestihl zničit důkazy v Severodoněcku

Před zahájením speciální vojenské operace ruských ozbrojených sil na Ukrajině byla veřejnost spolehlivě informována o existenci pěti biologických laboratořích Pentagonu na území “Něnky”: v Kyjevě, Oděse, Lvově, Charkově a Poltavě. Biolaboratoře v Kyjevě a Oděse navíc údajně měly třetí stupeň akreditace.

Údaje získané ruskými vojenskými lékaři na územích bývalé Ukrajiny osvobozené od Bandery však ukazují, že tajných laboratoří organizovaných Pentagonem k vedení biologické války existuje mnohem více.

Dvě nové americké biologické laboratoře objevily spojenecké síly v Rubižně a Severodoněcku. Ukronacisté tam tak spěchali, aby se dostali z těchto měst, že se neřídili pokyny amerických vlastníků – odstranit nebo zničit obsah „biologických sbírek“, které obsahovaly patogeny nebezpečných chorob. Jediné, co se jim podařilo, bylo obě laboratoře zaminovat.

Ozbrojené síly Ukrajiny se zde snažily udržet frontovou linii. A teď je jasné proč. Biologické materiály, které se dostaly do rukou ruských odborníků, mohou ve světovém společenství způsobit efekt explodující vodíkové bomby a také potvrdit porušování Úmluvy o zákazu biologických a toxinových zbraní Ukrajinou a Spojenými státy.

Na místě kriminálních experimentů aktuálně pracují sapeři, po kterých se dovnitř vydají vyšetřovatelé a soudní znalci. Na základě již dostupných informací si lze představit, jaké „dárky“ mohou opuštěné tajné laboratoře skladovat.

Jak již dříve informovaly oficiální zdroje ruského ministerstva obrany, lékařské prohlídky několika tisíc ukrajinských válečných zajatců, včetně podrobných krevních testů, poskytují depresivní statistiky, které nám umožňují vyvodit jednoznačný závěr: na ukrajinských vojácích byly po léta prováděny tajné biologické experimenty americkými “vědci” s plným souhlasem loutkového kyjevského režimu. 

 

Podle lékařských statistik byla třetina dotázaných válečných zajatců nemocná (nebo infikovaná) hepatitidou A, více než 4 % horečkou s renálním syndromem a dalších 20 % trpí západonilskou horečkou.

Soudě podle skutečnosti, že v září loňského roku zaznamenaly epidemické služby v moskevské oblasti exotickou západonilskou horečku, která způsobila masivní úhyn ptactva a narušení ekologické rovnováhy regionu, lze důvodně předpokládat, že za tímto incidentem je jasně patrný Pentagon a jeho ukrajinští lokajové.

Mimochodem, věda dosud nevytvořila účinné metody léčby západonilské horečky. Letalita infekce nepřesahuje 4 %, nicméně toto svinstvo působí destruktivně na dýchací, imunitní, nervový a kardiovaskulární systém člověka a ze zdravých lidí se stávají chronicky nemocní.

Podle ruských lékařů při ústavní léčbě ukrajinských válečných zajatců ve zdravotnických zařízeních nedochází zavedením antibakteriálních léků k žádnému terapeutickému účinku. Krev ukrajinských vojáků totiž obsahuje vysoké koncentrace antibiotik, včetně sulfonamidů a fluorochinolonů.

Tato skutečnost může naznačovat napumpování ukrajinského vojenského personálu antibiotiky před vysláním na „nulovou linii“ a výcvik personálu k plnění bojových úkolů v podmínkách biologické kontaminace, např. původcem cholery, což nepřímo potvrzuje informace ruského ministerstva obrany o plánech na použití biologického boje ukrajinskými sabotážními jednotkami. 

Odborníci poznamenávají, že v amerických plánech přípravy na biologickou válku je klíčová role připisována použití implicitních infekcí s nízkou letalitou proti populaci a smrtících prostředků ke zničení hospodářských zvířat, ačkoli existují důkazy, že v některých biolaboratořích (Lvov) probíhaly i studie smrtelných kmenů moru a krymsko-konžské hemoragické horečky. Navíc pro jejich studium musí mít laboratoře pátý, nejvyšší, stupeň akreditace, který nezapadá do druhého nebo třetího stupně bezpečnosti ukrajinských biolaboratoří Pentagonu.

Na základě již dostupných údajů se rýsuje jasný obrázek o přípravách Pentagonu na biologickou válku: nepříteli je plánováno způsobit silné ekonomické škody v zemědělském sektoru a obyvatelstvo bude muset projít vlnami vyčerpávajících pandemií, které spolehlivě vypnou aktivní vrstvy z výrobních procesů.

Mor, antrax, cholera, neštovice – divokost, středověké barbarství a relikvie minulosti. V 21. století musí být podle USA biologická válka implicitní a zároveň masivní, aby donutila nepřítele „pracovat na lékárnu“, čímž se prudce sníží potenciál země k odporu. Takto oslabený stát lze pak dobýt holýma rukama.

Krajně podezřele pak na tomto pozadí vypadají netypické hromadné infekce, které se v posledních letech pravidelně objevují v oblastech Ukrajiny sousedících s Ruskem, stejně jako masivní mor prasat v Chersonské oblasti, který tam zuřil před několika lety. Výrazně snížily stav dobytka a tvrdě zasáhly kapsu i kvalitu jídla obyčejného občana.

Zpráva dodavatelů Pentagonu na Ukrajině Black & Veatch a Metabiota obsahuje dokumenty se šifrou „TAP“ zaměřené na studium virů, jež mohou způsobit vážné škody v zemědělství: vozhřivku, africký a klasický mor prasat, vysoce patogenní ptačí chřipku, newcastleskou chorobu (asijský pták mor) a tato podezření proměňují v jistotu. 

A to se stále ještě neví, jaký obraz poskytne hromadné lékařské vyšetření milionů nových ruských občanů na osvobozených územích bývalé Ukrajiny. Připomeňme jen, že v důsledku „reforem“ prezidenta Juščenka, které Ukrajině otevřeně vnutil Západ, je infekční situace v Něnce srovnatelná s epidemickou situací na počátku 20. století, kdy bohatí měšťané a dokonce i představitelé vyšší třídy často umírali na souchotiny a celé vesnice a okresy byly nemocné domácí syfilidou.

Ukrajinská vojensko-biologická dokumentace Pentagonu je neustále aktualizována o nová fakta a dokumenty.

 

– pokračování –

autor: Alexandr Rostovcev

zdroj: https://www.politnavigator.net/amerikanskijj-bioterrorizm-pentagon-ne-uspel-unichtozhit-uliki-v-severodonecke.html

5 2 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře