Přepral jsem Putina i Bruce Lee

Nick IQ je některým skalním čtenářům zde na blogu známou ikonou. Pro ty ostatní vysvětlím. Jde o zástupce vyspělých inteligentních mimozemských civilizací zde na planetě Zemi. Redakce je někdy až zahlcena zásadními informacemi, radami i posledními varováními od tohoto attaché. Ale jak už jsem v některé starší diskuzi uvedl, z obav, že tato sdělení předáme veřejnosti a propukne zděšení, nepokoje, možná i občanská válka, si toto na triko prostě vzít nemůžeme a jeho diplomatické nóty nezveřejňujeme. Dnes nám ale do redakce přišel natolik zajímavý text, že jsem prostě neodolal a místo do diskuze, kde by mohl zapadnout, ho dávám jako hlavní článek. Upozorňuji, že se nejedná o žádnou satiru ani nijak jinak žertovný počin, nýbrž o zcela vážně myšlený text. Posaď se milý čtenáři, přestaň jíst i pít, ať ti nezaskočí, dej z dosahu veškeré ostré a pichlavé předměty a ponoř se do informací od zástupce vyspělých mimozemských inteligentních civilizací, které byly předány pod předchozí článek o zbrojním pasu.

MichalB

 

“V sedmdesátých letech jsem se setkal s Brucem Lee, známým z akčních filmů USA, který za mnou přijel do Československa. Přivedl si s sebou tlumočníka a jednali jsme spolu o něčem, … na co si už přesně nevzpomínám. Výsledkem bylo, že prohlásil, že mne stejně ( přesto ) nikdy neuzná.
Nakonec jsem v životě dokázal mnohem víc než on a to i ve sportu. Uvádím to, protože to má význam, totiž v tom smyslu, že “nic není náhoda”. Evidentně byl veden k tomu setkání se mnou, respektive doslova řízen. Ano, jsme tady na Zemi, my někteří a , směji se, jsou nás tu už desetitisíce. Kdo? To možná později, Nyní k tomu, o co jde: Stejně tak nebylo náhodou, že jsem byl ostaršen abych mohl soutěžit s muži a tak se utkal s nynějším prezidentem Ruské federace Putinem. Jo, je o hodně starší než já, … přesto jsem ho porazil způsobem, který ukázal jeho slabost a doslova trapnost. Před zápasem mi nějací jeho agenti přikázali, že musím prohrát, … ale “nešlo to”, směji se, připadal bych si jalo debil. Potom mi zase nějací jiní dva agenti zakázali napsat si jeho jméno do průkazu závodníka jako mnou oraženého a to vlastně vyřešil hlavní rozhodčí, který mi ho prostě nezapsal, respektive odmítl mi to potvrdit. Takový byl život toho sraba, který dnes stejně srabácky válčí proti Ukrajině. Proč jsem vám o tom nyní vyprávěl: Já už se tedy s Putinem setkal a porazil jsem ho důkladně. My dva tedy víme, jak se věci udály. Ale on má teď špičkově vyzbrojenou vlastní armádu a cca sto čtyřicet milionů občanů. Nepoměr, že jo? No a budete třeba i vy, kteří teď zrovna čtete tento můj příspěvek, chtít abych se s ním zase střetl? Že ano, že jo? A budete se cítit tak silní, protože on je. Ano, je to možné, střetnout se s ním a to doslova přímo fyzicky. Vždy rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít. Ale proč mne vyhledal ten Bruce Lee a proč jsem porazil Putina v tom sportu? Uvažujte o tom, protože opravdu nic není náhoda.”

IQ.


“— Nyní bych rád poskytl nějaké informace k tomu zbrojnému průkazu. Asi jde jednoduše o prosté povolení vlastnit zbraň vyšší moci. My ve vesmíru, jim říkáme tlačné zbraně. Zastaralé zbraně stéle ještě dost vhodné pro boj s pozemšťany ale.

Proč by například Česko nemohlo mít stejnou výzbroj jako Ruská federace? Má vše potřebné k výrobě jaderné bomby. Informace, odborníky, technologii a dokonce i vlastní uran. Ale někomu ve světě by se to nelíbilo, někomu mocnému. Protože by ztratil svou moc. Takto je těch mocností několik a doslova si mohou dělat co chtějí, viz. Putin a jeho Ruská federace. Především vyhrožovat zničením celého světa, což je rekordně největší zbabělost a ubohost, viz. tzv Perimetr Ruské federace.

No, a co s tím, když má někdo nějaké silné zbraně bez toho úředního povolení. No, to je asi problém, ale jak už jsem sdělil, vždy rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít. Myslím, že každý a to včetně například státu a nebo mezinárodního společenství, by nakonec a rád, ustoupil. Té síle, samozřejmě, protože ta vždy rozhoduje. Takže k čemu vlastně nějaké povolení, například ten zbrojní průkaz, Zbytečné, pokud je někdo dostatečně silný. Shodneme se na tom? Tak to prostě je. No a týká se to nejen nějakých státních zákonů ale i mezinárodních smluv a úmluv.

Proč tento úvod: Co když má Česko takové zbraně, že nejsilnější na planetě a ještě navíc takové, které zaručí jeho bezpečnost i proti například té nejmocnější Ruské federace, tedy proti SS-18 SATAN, rusky Vojvoda, včetně těch hypersonických, samozřejmě. Bude se někdo ptát, jak si to Česko mohlo dovolit? Nebo mu prostě padnou k nohám? Já myslím, že vždy rozhoduje síla a nebo dobrá vůle ji nepoužít.

Existuje smlouva s mimozemskými civilizacemi o vyzbrojení vesmírnými zbraněmi a je platná. Putine, ty máš něco proti? A když, můžeš nás rozesmát?”

IQ.

0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentářů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře