Čekání na spasitele

V poslední době někteří moji známí zavádějí řeč na hodnocení Putina. Titulují ho všemi možnými hanlivými výrazy, s dychtivým výrazem ve tváři, jak na to budu reagovat. V podstatě papouškují to, co slyšeli ve zprávách, Z vlastní hlavy nepochází vůbec nic. I když mám zcela opačný názor, volím řeč tak, abych je přinutil se nad celou situací zamyslet. Odpovídám zhruba takto:

“Mocenské schéma se od středověku nijak zásadně nezměnilo. Představa absolutistického vládce, kterého museli všichni poslouchat, není vždy zcela správná. Král měl určité požadavky na zemské pány a zemští páni zase hájili svoje zájmy. Záleželo na diplomatickém umění všech sněmujících a především krále, aby vyjednal podmínky přijatelné pro všechny. Pokud se mu to nepodařilo, zadělal si na atentát. 

Tento model funguje dodnes. Ruský prezident musí brát na zřetel požadavky ruských klanových korporací, zejména Ruského židovského kongresu. Podobně je tomu v USA. Prezident je v podstatě jejich tváří, mluvčím a diplomatem. Hodit všechnu vinu na jednu osobu je dětinsky zjednodušující, podobně jako pohádky o demokracii. Zjednodušený model padouch – hrdina se používá pouze k manipulaci mysli. Proto čtu i ruské zprávy a sám si vytvořím vlastní obraz situace.”

Zde většinou rozprava končí, protože iniciátoři rozhovoru si uvědomí, že je nenapadlo použít vlastní rozum. Podle toho, že pak už nikdy se mnou nezavedli řeč na toto téma, bych řekl, že jim asi došlo, že se sami vmanipulovali do role nemyslícího hlupáka. A také, že nemá smysl mrhat vlastní energií za cizí “pravdy”.

Zmínil jsem klanové korporace. O jedné z nejmocnějších je toto video. Tato korporace se ve světě miliardářů snaží budit dojem “socky”, protože na rozdíl od mnoha miliardářských rychlokvašek, si za 300 let nedokázala vydělat ani jednu miliardu. Protože si ale značkuje svá teritoria, podobně jak kocour nebo pes, dají se v seznamu státních vlajek vyhledat státy, ve kterých má silnou pozici. Všimněte si Kazachstánu. Jeho hlavní město Astana (přesmyčka satan a), nyní Nur-Sultan, je vystavěno s prvky globalistických symbolů. Bohužel se mi nepodařilo najít článek, který tuto architekturu podrobně popisuje. (Ale zkuste hledat sami.)

Když pominu to, že těmi samými barvami svítí i moje meteorologická stanice, stejně jsou vybarveny bundy mých vnuků, a dokonce i moje pracovní rukavice, jsou i na této vlajce. Aby toho nebylo málo, jsou tyto barvy i na těchto vozech. V době zavádění takto označených vozidel se hodně lidí zabývalo podobností s tímto symbolem.  A kruh symbolů se uzavírá těmito uniformami, které přebírají barvu této uniformy.

Z řeči barev a symbolů vyplývá, že naše státní politika směřuje do období 1939 – 1945.

Tyto barvy mají i některé dezinformační weby (tadesco, aluska). Dezinformační charakteristiku splňují dokonale, protože jejich informace si vzájemně odporují, což je naprostý unikát. Za dezinformační označují média hlavního proudu ty weby, které přinášejí jiné informace než ony samy. Pokud se ale pozorně začtete do obsahu těchto dvou výtečníků, zjistíte že přinášejí za vlasy přitažené hovadiny, anebo si některé zprávy vzájemně odporují.

Čekání na spasitele

Za velmi nebezpečnou dezinformaci považuji tuto. Kontaktovalo mne poměrně hodně lidí, kteří se zcela vážně ptali na Med Beds. Čekají se svými zdravotními potížemi na Spasitele – Med Beds, namísto toho aby zdravotní problémy řešili včas, dřív než se z malého problému stane velký.

K rozpoznání že je tato zpráva vylhaná, stačí rada “sledujte cestu peněz”. A protože je používání Med Beds údajně zdarma, tak neexistuje ani cesta peněz a tím pádem neexistuje ani Med Beds. V tomto světě není zdarma nic. Tuto skutečnost kontruje Pjakinova poučka, “sýr je zdarma pouze v pastičce na myši”.

Tady vidíme, co všechno nám napoví barvy a symboly.

Žádný zdravotní Spasitel nepřijde.

MUDrland Wenca

 

0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
20 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Jana
Host
Jana
23. 4. 2022 7:27

Čo sa týka tadesca, tak to som nedokázala pochopiť, ako môžu ľudia uveriť tým všetkým zlátaninám.Tak veľmi ľudia túžia po spravodlivosti,mieri a pokoji a víťazstve dobra nad zlom, že sami seba presvedčia, že je to pravda. Sem tam tam zájdem a všimla som si, že už veľmi dlho sa tam neobjavil vrchný guru Tomáš a ani istý jeho pobočník carsten, žiadne "dejte si nohy nahoru,pukance a sledujte". Nikde žiadne vojská SHAEF, len sústredený útok na Rusko. Podľa mňa ten celý web bol vytvorený na diskreditáciu alternatívy /jeden z viacerých/, kde na začiatku mal určité kvality, aby sa naň napojili ľudia, ktorí hľadali pravdu, a časom, keď si z nich guru vytvoril plne mentálne ovládaných nasledovníkov /aspoň z časti/, skĺzla celá jeho "práca" do totálneho odpadu. Nasledovníci, pokiaľ argumentovali a argumentujú tým, ktorých sa snažia presvedčiť, tým, čo píše tadesco, tým akurát len utvrdili oponentov v presvedčení, že celá alternatíva je minimálne znôška blbostí a klamstiev.

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  Jana

Velice přesné a trefné.Stačí projít internet a zjistit si, kdo vlastně onen Tomáš Marný je ve skutečnosti nebo čím dříve byl a čím se zabýval.Nebudete se stačit divit !!

ramon.dexter
Host
ramon.dexter
23. 4. 2022 7:27

Na tema stranek tadesco mi staci pouze to, ze se autor prezentuje jako 'tomas marny'. Nejde o skutecne jmeno, ale o prezdivku. Takova prezdivka ma slouzit jako psychologicke uk9nceni koverzace. Autor napise text a podepise ho 'tomas marny', coz ve skutecnosti znamena, ze jakekoli rozporpvani clanku nema smysl, nebot 'to mas marny'.

mir
Host
mir
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  ramon.dexter

Přesně tak. Jeho iniciály jsou R.K.

Darjeno
Host
Darjeno
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  ramon.dexter

Vanitas vanitatum et omnia vanitas ,skrátka pán Marný je podvodník a manipulátor,ak sa všetky stránky sa zablokujú len tá jeho beží ďalej ,ako to dokázal ,udržuje masy v klude pre niekoho,lebo keď niečo nerozumiete ,alebo nechápete nie ste na to dosť vyspelí,ale on vie všetko , všade bol a všetko chápe "Chrobák Truhlík".

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  ramon.dexter

Jeho web běží dalej, páč má server v zahraničí

VítězslavK.
Host
VítězslavK.
23. 4. 2022 7:27

To by jste mohl přidat do své úvahy i barvy označení potrubí vody a plynu,modrá,žlutá.Vše co vzniklo ještě ve staré 3D matrici,je odsouzeno k zániku,to znamená i ty postele Med Beds,Nic z toho se již neobjeví v nové matrici,kde je léčení zcela běžné,jen silou své mysli.

BAcon
Host
BAcon
23. 4. 2022 7:27

pohled správným směrem, ale neúplný, ´krá´(Putin) řídí napřímo, druhá strana bezstrukturálně(ideově) manipulací vědomím, dramaticky řečeno – VVP nasadil svoji tvář proti druhé straně bez tváře, nedohledáte ty, kteří to kontrolují, (na bidena zapomeňte), je to střet tradic s liberalismem

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  BAcon

VítězslavK
BAcon

Neměl jsem úmysl psát podrobný článek ze tří důvodů. První byl nezavdat použitím mnoha klíčových slov, příčinu zavření tohoto webu. Druhým je moje časové vytížení, proto ta stručnost. Třetím důvodem je, že nemá smysl cokoli dopodrobna vysvětlovat jedinci momentálně zaostalému. Myslící jedinec smysl najde.
Podstatný je nevyslovený význam článku a sice to, že ani klanové korporace nejsou původci jakýchkoli kontroverzních jednání. Do kritických situací byli vmanipulováni žlutomodrými kormidelníky.

Při běžné diskuzi s neinformovaným člověkem se ke žlutomodrým ani nedostanu. Během mého vysvětlovacího monologu pozoruju jak jim "narůstají sloní uši" a kroutí se jak červ na udici, protože vysvětlení logickými argumenty nemají jak napadnout. Obvykle odvedou řeč k jinému tématu a proto se ke žlutomodrým se vůbec nedostanu.

MUDrland Wenca

BAcon
Host
BAcon
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  BAcon

děkuji, je to tak
chce to mistrovství, vynechat ego a
po sokratovsky pokládat otázky

mir
Host
mir
23. 4. 2022 7:27

Označkovaný forbes.cz neuvádí např. jmění Rothschildů, nebo Rockefellerů:
https://forbes.cz/zebricky/nejbohatsi-lide-sveta-2022/

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  mir

mir

Před pár lety se mi podařilo na americkém Forbesu jmění obou jmenovaných najít. Úplní chudáci, jmění se pohybovalo kolem 700 milionů.

MUDrland Wenca

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27

A největší slátanina pana RK je jeho teorie Duté Země a hodného Hitlera na povrchu Země. Ale je toho více, RK si počíná jako guru a mnoho oveček mu jeho názory žere.

Unknown
Host
Unknown
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  Anonymní

Ta Země ale je dutá… Uvnitř je totiž ještě jedna, dvakrát větší…

mir
Host
mir
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  Anonymní

🙂 A když se ze zemské kůry té větší zeměkoule odloupne šutr, a trefí nějakého dutozemce, tak se z něho stane placatozemec:
https://www.placata-zeme.cz

Ďuro Trulo
Host
Ďuro Trulo
23. 4. 2022 7:27

Venco!
Výstižněji a přitom utajeněji bych to nepopsal. Máte moje symfonie!!

Ďuro alias ******* **********

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27

Vidím že čtenáři mají s Tadescem bohaté zkušenosti. Tadesco přebírá články o Med Beds od https://aluska.org/ Aluška v jednom z článků o Med Beds uvedla, že zázračnou léčbu má pod palcem společnost Rand. Když jsem vznesl do diskuze otázku, zda tato společnost je identická s touto https://www-rand-org.translate.goog/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc a zda si opravdu myslí že by tato společnost něco provozovala zadarmo, proměnila se Aluška v uzlíček nervů a nevybíravě mi vynadala tak, že by se i dlaždič začervenal. A za trest jsem navíc dostal ban.

Podobně dopadli někteří moji známí. Jejich nepohodlné otázky se zásahem admina do diskuze vůbec nedostaly. Inu, globalisté mají pro každého něco. Disponují celou plejádou bohů různých povah, materialistických marxistů, dutozemců a různých "vědců", kteří za granty vymýšlejí šílené teorie, od gravitační fyziky až po pohádky o tom, jak jedna desetitisícina kysličníku uhličitého navíc v ovzduší, otepluje celou planetu.

Tadesco a Aluška jsou určeny pro čtenáře s kaleidoskopickým viděním světa, za účelem jejich deaktivace, v naději příchodu nějakého spasitele (Trump, Putin, SHAEF, Med Beds, mimozemšťani, duchové a jiné entity). Hlavně aby dav zůstal statický a nepodnikal žádná opatření vedoucímu k nezávislosti na státně nadnárodním systému.

Tak jak svého času hrstka Angličanů přítomných v Indii, ovládala mnohem početnější indickou populaci, tak lidstvo jako celek ovládá hrstka konceptuálně znalejších lidí.

MUDrland Wenca

Anonymní
Host
Anonymní
23. 4. 2022 7:27
Odpovědět  Anonymní

Za mě nemá cenu ty weby jmenovat samostatně, podle mě za nimi stojí stejný admin/tvůrce. Jinak souhlas, je to manipulativní odpad.
Alchy

Unknown
Host
Unknown
23. 4. 2022 7:27

Tadesco nečtu a ten druhý web vůbec neznám. Od čtení mě odrazuje podobnost s Jehovisty, kteří nás před 30 lety často obtěžovali. Také hlásali dobro a ty brožůrky, kde se objímala laňka s tygrem, mě vždy šokovaly.
Co ten tygr bude žrát, když né maso? Na trávě asi chcípne. I když tu také občas potřebuje, ale nepřežije na ni. Na to mi nedokázali odpovědět, otec si z nich dělal legraci, rok to trvalo, než to pochopili. Ale známí je museli natvrdo vyrazit, když slušně s nima nepohli.

No a co se týče toho nešťastného konfliktu. Kvůli tomu zakázali ty weby s příponou cz, prý jsou proruské. A lidi teď čtou jen to co je povolené a tam jsou neskutečné hovadiny.
Hned v začátku konfliktu jsem slyšela, že to se nikdy nestalo (střelba v sídlištích), tak jsem dotyčné řekla, stalo v Jugoslávii, v Sýrii a dalších zemích. Kvůli tomu se se mnou o tom nikdo nebaví. V rodině o tom mluvím jen s dcerou, ta má přehled, ostatní jsou zblblí propagandou. A navíc na novinkách, iDěsu vyhodili s diskuzí lidi s jiným názorem, tam píší už jen obraceči kabátů.

Doteď mi nikdo nevysvětlil, proč je zločinec jen Putin, proč né Cllinton, Bush junior, nebo Keňan Obama. Zrovna nedávno byl Obama v Bílém domě a Joe Biden se tam zmateně procházel. Celé to na mně působilo dojmem, že tam vládne Obama s Kamalou.
Všichni tihle mají na rukou krev milionů lidí. Někteří dokonce tvrdí, že Balkánci nejsou lidé jako my, že Blízký východ obývají pololidé a že Rusové jsou polozvířata.
Jestli tohle není fašismus s nacisismem, pak už nevím co si myslet. Eva

MichalB
Host
MichalB
23. 4. 2022 7:27

S Alue i Marným máme osobní a taktéž negativní zkušenosti, ale osobně si netroufám tvrdit a ani si to nemyslím, že by jejich role a weby vznikly za "účelem deaktivace čtenářů s kaleidoskopickým viděním světa" nebo s jiným protilidským účelem. Prostě, stejně jako třeba já, žijí v nějaké své bublině (světonázoru) a veřejně ho prezentují. A je zcela normální, že cokoli, co jejich bublinu označuje jako nesprávnou, je bráno jako ohrožení jich samotných a tak se brání způsobem svým vlastním. Více jsem toto téma rozebral tady: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2017/08/tvorba-osobniho-vnimani-sveta.html

Když bych každého, kdo mě s čímkoli odpálkuje nebo se mi nelíbí, označil hráčem globalistů, zešedivěl bych asi z vědomí, že všichni jsou "ONI" 🙂

Neberte to jako negaci všeho výše napsaného, jen se mi prostě během čtení především komentářů v hlavě zasvítila kontrolka, že takhle psát o někom konkrétním není úplně košér, když o tom oni neví, byť jde jen o vyslovení názoru. Měli by mít možnost u toho být a vyjádřit se k tomu.