Bin Ládin opět na scéně

…ale tentokrát v jiné roli. Tenhle vyškolený zpravodajec západních tajných služeb s plnovousem a přesvědčivým výrazem fanatického mohamedána už posloužil několikrát jako vhodný věšák na připravený politický kabát. Ať už jako potřebný autor technicky zázračného mrakodrapového teroristického útoku z 11. září 2001 anebo legendární vůdce ničemných řezačů křesťanských hlav Al-Kajdá. Je to vyfabrikovaný záporák hollywoodského střihu (ala Zod nebo Luthor ze Supermana a Batmana) tajuplně pobíhající v podzemí afghánské hory Bora-Bora spolu se svými nejbližšími přisluhovači. Za těch 20 let vychovaly především CIA a MI6 nejen americkou, ale i méně chápavou část světové veřejnosti k tupému nepochopení podstaty tzv. mezinárodního terorizmu, přestože je tak prostá – někdy nelze k prosazení žádoucích společensko-politických změn ve světě střihu PaX Americana použít regulérní armádu. Bylo by to nepěkné, neamerické, nedemokratické. Tak si vytvoříme neregulérní, stejně kvalitně vyzbrojenou, stejně bohatě sponzorovanou a stejně kvalitně řízenou silovou složku typu: Organizace tajné armády OAS (Francie – 60. léta), Rudých brigád (60. léta Itálie a NSR), IRA (50. až 80. léta Severní Irsko) a nakonec i Islámský stát (Sýrie posledních cca 8 let), na některé další jsem určitě zapomněl.
Ostatně – čím byli takoví „ordneři“ v českých Sudetech na konci 30. let? Tímtéž.

Každá figura pracující dlouhodobě v rámci zpravodajských her potřebuje důvěryhodnou „identitu“ a Bin Ládin ji spolehlivě dostal. Stačí si přečíst jeho curriculum vitae na Wikipedii a hned tu máme zazobaného synka saudskoarabských ropných rodičů, který z duše nenávidí proklatý americký systém. Ten systém, jež saudský establishment spolehlivě vykrmuje zelenými papírky. Přesvědčený islamista – revolucionář z podstaty věci (?)

Stejně jak „padouch“ Bin Ládin vznikl, tak musel i po hollywoodsku skončit. A kdo jiný, než americký specnaz v roli supermanoidního Batmana by to zvládnul? Přichází jaro 2011 (deset let po útoku na dvojčata a rok před prezidentskými volbami 2012). Ideální čas na sehrání spektáklu a zajištění glorioly pro americké demokraty jako tvrdé bojovníky s „mezinárodním terorizmem“. Po trapném sexistickém selhání Billyho s Monikou byl nějaký ten „špek“ pro voliče demokratů prostě nutný. Pro naivní voličské prosťáčky byl už do voleb v roce 2008 nasazen neokoukaný rasový hybrid Obama. Hillary jako odvržená podvedená první dáma musela ustoupit marketingovému žolíku Barackovi. Ale nepřišla zkrátka. Tato velmi cílevědomá dáma dostala veledůležitý post ministryně zahraničí. Tým pro velkou hru, naplánovanou ještě na začátku 90. let, byl tak pohromadě. Oč šlo? O amerikanizaci politických režimů zejména arabských zemí, které dlouhodobě spolupracovaly se Sovětským svazem a po jeho rozpadu se dostaly do hledáčku Američanů. Plán ještě z doby Bushe staršího převzala a rozběhla nejprve administrativa Bushe juniora (D. Cheney, C. Powell, C. Rice, D. Rumsfeld) a plynule ho převzala administrativa nositele Nobelovy ceny míru – Baracka Obamy. Zde blíže k plánu: http://www.zvedavec.org/komentare2007/11/2327-sedm-zemi-za-pet-let.htm

Jen byl trochu upraven do aktuálního rámce. Původní plán „Sedm zemí do pěti let“ se změnil na „Arabské jaro“. Cíl plánu byl geopoliticky vzdálený, ale jinak jasný. Vybudování námořní základny US Navy v krymském (tehdy ještě ukrajinském) Sevastopolu. A jako bonus – hordy „válečných uprchlíků“ z bojujícího Blízkého východu do Evropy. Slabá a podřízená Evropa byla vždy součástí americké hegemonie.

Jako každé představení, tak i toto, si nutně vyžádalo přípravu a spoustu rozličných písemností, tajných dohod, telefonických rozhovorů, mailů – prostě komunikace. A tady začíná problém „Bin Ládin“, resp. jeho dnešní zmrtvýchvstání. Zatím jen v rovině informační, ale i to na pořádný mediální rámus stačí.

Ruský kanál Tsargrad TV přinesl už v říjnu 2020 článek s názvem „Nový skandál v USA – supertajná operace století – Bin Ládin je naživu“. Jako vždy i teď někdo v nevhodnou (nebo vhodnou?) dobu promluvil a vytáhl zdánlivou mrtvolu teroristy ze dna Indického oceánu. A mrtvola se pustila do práce…

Článek je dostatečně výbušný. Jeho zveřejnění, ale zejména zveřejnění všech dosud utajených informací (Trumpův krok týden před odchodem z funkce), které s touto operací souvisí, znamená další řádnou modřinu v americké dlouhodobě pěstované mediální tváři.

Kdo, s kým a jak promluvil?

Bývalý agent CIA (to slůvko „bývalý“ ponechám na posouzení každému z vás) Allan Howell Parrot prožil řadu let na Blízkém východě. Vedle práce se věnoval svému koníčku – sokolnictví – a díky této místní populární zálibě se seznámil s řadou příslušníků místních řídících a vojenských elit. A samozřejmě i s nitkami vedoucími do kruhů „mezinárodních teroristů“.

Parrot poskytl video-rozhovor dvojici těchto mužů: Ch. Woods – otec jednoho z amerických vojáků, kteří zahynuli při útoku Al Kajdy na americký konzulát v Benghází (Libye – r. 2012) a Nick Noe – bývalý příslušník amerických specnazovců.

Obsah sdělených informací vede k přímému odhalení jedné z nejtemnějších zákulisních vlastizrádných akcí amerického vládnoucího establishmentu posledních desetiletí. Aktéři: Joe Biden (vicepresident), Hillary Clinton (ministryně zahraničí), Barack Obama (prezident), John Brennan (CIA).

Tahle parta udělala s vousatým „fanatikem“, neustále mizejícím a zase se na povel z Langley objevujícím (formou videí a audionahrávek), menší dohodu na 10 let dopředu. Resp. jen prodloužila předchozí dohodu, sjednanou partičkou administrativy Bushe juniora. Ládin se ukryje v Íránu na bezpečném místě a jeho nadřízení mu dají po dohodnutou dobu pokoj. Splnil to hlavní – vzal na sebe a „svoji“ Al Kajdu operaci CIA z 11. září 2001 – a na oplátku – pro Američany zajistí na své straně „klid zbraní“ svých podřízených vůči nenáviděným křižákům.

Těžko říci, kdo byl proradnějším mezi proradnými. Americký pragmatizmus a blížící se volby 2012 rozhodly: CIA se dohodla s kolegy v Íránu na nepěkném podrazu vůči vousatému hrdinovi islamizmu. Vylákají ho do Pákistánu a tam si na něm zgustne americký specnaz a získá pro Obamu a spol. gloriolu spolehlivých likvidátorů hlav mezinárodního terorizmu. No, ona vousatá hlava Bin Ládina na titulních stranách světových médií za nějaký ten podraz stojí.


Dohodli to, připravili a provedli. Operace specnazu mořské pěchoty (Seal team 6) Neptunovo kopí, místo činu Abbotabade, čas – jaro 2011. Jenže drobná nepřesnost se přeci jen vloudila.

Ani Íránci se nijak zvlášť v tomhle kšeftu nesnažili o fair-play a do Abbotabadu dopravili DVOJNÍKA, který splnil roli oběti a skončil neznámo kde na dně Indického oceánu. Protože ale specnazovci odhalili podvod ještě během zákroku, šéf CIA Brennan jednal rychle. Vrtulník i s hrdiny z Abbotabadu měl v Afghánistánu „havárii“ a případní svědkové z řad specnazu už nemohli potvrdit provalení plánované akce. To by totiž byla předvolební katastrofa Obamova týmu. Ostatně vítězné tažení proti hlavě Al-Kajdy bylo už patřičně mediálně nafouknuto

May 1, 2011 – The White House, Washington, D.C. , U.S. – President BARACK OBAMA and Vice President JOE BIDEN, along with members of the National Security team, receive an update on the mission against Osama bin Laden in the Situation Room of the White House. Please note: a classified document seen in this photograph has been obscured. (Credit Image: © Pete Souza/The White House/ZUMAPRESS.com)

Foto je momentka ze sledování této akce celým týmem Obamovy administrativy – ještě před tím průšvihem a pádem vrtulníku.

Iránci nakonec nedopadli špatně a nátlakem na Američany s možným prozrazením neúspěšné akce dostali se skřípěním amerických zubů dohodnutý jidášský grošík 152 mld. USD. Peršani uměli vždy kšeftovat a tady to jen potvrdili.

Dohra neúspěšné operace Obamovy administrativy v Abottabadu neskončila jen tímto vlastizrádným činem. Pro CIA bylo nezbytné ještě zakrýt stopu vedoucí k sestřelení vrtulníku se specnazovci v Afghánistánu. Šlo o střelu „Stinger“, kterou CIA zajistila pro „své“ Talibánce a informace k této akci se nacházely na americkém konzulátu v libyjském Benghází. Fingovaný teroristický útok, zabitý konzul a další diplomaté, a stopa byla definitivně zahlazena. Akce nesla všechny znaky „false flag“ s přímou účastí CIA vedené věrným J.Brennanem.

Whisstleblower A. H. Parrot sám uvádí, že když se seznámil s tím, jak reálně probíhala honba za (domnělým) Bin Ládinem a jeho likvidace, byl hluboce šokován. Pokoušel se získat další informace od blízkého přítele tehdejšího viceprezidenta J. Bidena – právníka Briana Ettingera. Ten mu potvrdil:

„…my jsme ho chránili, protože jsme se s ním dohodli na „příměří“ mezi USA a Al-Kajdou.“

Potvrzení spolupráce americké administrativy s Íránem a „teroristou č. 1“ na kšeftu pro všechny tak výhodném:

  • Bin Ládin získá azyl a svůj zasloužený odpočinek v Íránu;
  • Američané bojující s fantomem získají potřebný protiteroristický kredit jak pro Bushe juniora, tak i pro Obamu, a zejména jasný důvod pro nezbytný vpád do Iráku a Afghánistánu jako „semenišť mezinárodního terorizmu“ ;
  • Iráncům z toho káplo 152 mld. USD od úhlavního „přítele“ USA.

Obamova administrativu tak dosáhla splnění svého hlavního úkolu – zopakovat výhru ve volbách 2012 a udržet moc pro bushovsko-clintonovské politické souručenství na další 4 roky.

Tolik k vlastnímu příběhu o dopadení a likvidaci Bin Ládina. To, že se události dostaly ven do informačního prostoru právě před prezidentskými volbami v listopadu 2020 je pochopitelné. Celá zběsile cenzurující americká mediální mašinérie s výjimkou několika málo kanálů (konkrétně The Epoch Times) vytlačuje aféru do prostoru konspirací včetně podpory Trumpa k vyšetření těchto vlastizrádných činů obamovské administrativy s účastníkem J. Bidenem. Tady lze také hledat důvody zrádcovské činnosti 5. kolony bushovského křídla v Republikánské straně. Spojenci ve společné věci.

Každopádně – informace jsou venku a dostali je k dispozici někteří vlivní členové amerického Kongresu. Jsou jen dalším dokreslením očividné skutečnosti, co to je ten Americký svět.

Americká zahraniční politika si vždy uměla poradit v situacích, kdy cíl byl jasný, ale chyběla záminka k činu. Pár příkladů:

  • potopení parníku Lusitania a vstup USA do 1. světové války;
  • provokace Pearl Harbour a vstup do války s Japonskem;
  • lahvička s „chemickou zbraní“ v rukách Collina Powela na půdě OSN a vstup do války s Irákem;
  • fingovaný válečný střet v Tonkinském zálivu a zahájení války ve Vietnamu.

Aféra se zabitým-nezabitým „padouchem“ z výplatní listiny CIA Bin Ládinem tedy jen potvrzuje americký politický pragmatizmus, postavený na libovolné kombinaci zničených lidských životů, zelených papírků, obludné goebbelsovské propagandy a pocitu, že to zase projde. Uvidíme, už je toho víc než dost.


autor: Boletus0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:21

Podľa mojich info, agent CIA Bin Ládin umrel ešte v roku 2001 na Marfanov syndróm v americkej vojenskej nemocnici. Takže po roku 2001 už bol len čiste virtuálna postava. Virtuálni "teroristický" vodcovia sú veľmi užitoční. Virtuálni teroristi pracujú zadarmo, vždy sa ochotne objavia kde ich je treba a môžu byť dokonca na dvoch miestach súčasne, či uväznení a zároveň mrtví (ako napr. v prípade Al-Bagdádiho)..

s0lar