PF 2020

Vážení čtenáři!

Než by řekl švec, je tu zase konec roku a tak dovolte Myšlenkám o…, aby vám popřály čisté svědomí a ….. bolest. Avšak tu bolest, kterou českému národu popřál pan prezident – bolest myšlení. Tuto bolest a čisté svědomí přejeme nejenom vám, našim čtenářům, ale především těm, kteří zastupují náš stát a tím nás samotné. Těm, kteří mají tvořit zákony. Těm, kteří na jejich dodržování mají dohlížet. Těm, kteří nesou zodpovědnost za to, co a jak se učí naše děti. I těm, jejichž pracovní náplní je nás třeba objektivně informovat. Zkrátka všem, kdo nás nějakým způsobem zastupují.


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:27

Добре млувил Михал.
Это стоит помнить не только в Чехии это стоит помнить всем на Земле.
А что бы лучше помнили и не забывали, перед каждым учреждением необходимо установить французкую машинку (гильятину). Она очень хорошо поможет чиновникам не забывать про простой народ.
Всем людям добра.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:27
Odpovědět  Anonymní

Presne tak! Kým štátny činitelia nebudú cítiť, že ručia za svoju prácu pre nás vlastným životom, dovtedy budú bezuzdne kradnúť a za mrzký groš pracovať proti nám.

Všetko dobré v novom roku.

s0lar

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:27

Rád bych poděkoval "Myšlenkám o čemkoli" za vše, co jsem se v nich při jejich pročítání dozvěděl, co jsem si potvrdil a i za ty informace se kterými jsem buď zcela či jen zčásti nesouhlasil nebo o kterých zcela nebo jen zčásti pochybuji. Přeji do nového roku hodně zdaru a velmi se těším na další články.

Váš čtenář Richard

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:27
Odpovědět  Unknown

Potvrdil jste si diagnózu? Jinak taky hodně zdaru s léčením…

s0lar

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:27
Odpovědět  Unknown

sOlare
uniká mi pointa komentáře. Mohu požádat o vysvětlení?