Místa pěstování geneticky modifikované Bt kukuřice MON 810 v České republice v roce 2015

Jak vidno v níže uvedené tabulce, tak v porovnání s loňskými daty (apropo na serveru mzp jsou již tato data smazána) letošní plocha osazená geneticky upravenou kukuřicí (MON810) klesla téměř na polovinu z 1754 ha na 997 ha.

zdroj: http://www.mzp.cz/C1257458002F0DC7/cz/aktualni_informace/$FILE/oeres-mista_kukurice_MON810-20150810.pdf

(©)2015 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.
0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
6 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Robo
Host
Robo
17. 3. 2022 13:49

Údaje o GMO musia byť schované.
Lož je pravda.
Vojna je mier.
V nevedomosti je sila.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:49

Pohybuji se v zemědělství-mám docela přehled-GMO kuk. má co se týká oseté plochy klesající tendenci, odrůdy nepředvedly žádný zázrak co se týká výnosu…jejich výhodou je zdravotní stav, ale to je málo . Cena osiva je dvojnásobná oproti konvenční tzn atraktivita pro pěstitele nízká- nebojte se GMO kuk.
Stejně se jí ,,jen" krmí :-).P.S. GMO řepka je na tom o mnoho hůř……(jen 1000ha v celé ČR) GMO je výzva /ve smyslu neudělali jsme soudruzi chybu? Když už je témeř vše GMO/ pro USA nebo Argentinu(soja která se nakonec taky do EU dováží a mocně konzumuje) u nás zatím vůbec ne

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:49
Odpovědět  Anonymní

Mam dotaz , da sa v ČR alebo v SR zohnať GMO kukurica ? potrebujem na vyskum k bakalarnej praci , nie na siatie ale skrm, cize moze byt aj šrot , potrebujem ale doklad ze je GMO , mate niekto prehlad kde by som ju mohol kupit ?

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:49
Odpovědět  Anonymní

Juraji,
kde sehnat čistou GMO kukuřici/šrot to nevím, ale ve většině krmných směsí pro drůbež je obsažena. Možná najít dle info na obalu takové směsi českého/slovenského výrobce a kontaktovat ho.
http://www.epochtimes.cz/2014022621918/Krmivo-pro-drubez-bez-GMO-V-Cesku-sezenete-jen-stezi.html

Leona Knight
Host
Leona Knight
17. 3. 2022 13:49

Byl jsem diagnostikován Herpes před 2 lety a vyzkoušel jsem všechny možné prostředky k tomu, abych získal lék, ale bezvýsledně, dokud jsem na zdravotním fóru neviděl příspěvek o bylinném doktorovi (Dr. Akhigbe), který připravuje bylinné léky na léčení všeho druhu nemocí včetně Herpesu, zpočátku jsem pochyboval, jestli je to skutečné, ale rozhodl jsem se ho vyzkoušet, když jsem kontaktoval dr. Akhigbeho prostřednictvím jeho e-mailu: drrealakhigbe@gmail.com, vedl mě a připravil bylinnou medicínu a poslal mi ji prostřednictvím kurýrní doručovací služba, když jsem obdržel balíček (bylinná medicína) Dal mi instrukce, jak ji konzumovat, začal jsem ji používat podle pokynů a přestal jsem dostat ohniska a vředy začaly mizet, mohli byste věřit, že jsem byl vyléčen z tohoto smrtícího viru během dvou až tří týdnů a všimne si změn v mém těle. Dny používání tohoto léku REMEDY nemohly nejprve uvěřit uzdravení, dokud to nevidím, protože moje HERPES se vyčistí jako magie. Dr. Akhigbe také používá svůj bylinný lék k léčbě nemocí, jako je HIV, HERPES, RAKOVINA, ALS, CHRONICKÁ CHOROBA, SRDCE , LUPUS, ASTHMA, DIABETY, MARBURG VIRUS, HEPATITIS A A B.ECZEMA, ZPĚT BARVY, VNĚJŠÍ INFEKCE, ASTHMA, MALARIA, DENGUE FEVER, BACTERIA DIARRHEA, RABIES, OBESITY, PROGERIA, MENINGITIS, ARTHRITYLESK, ZEM , PULMONÁRNÍ HYPERTENZE, PENISOVÁ EJACULACE, UTIVNÍ, LCERA HPV, DENGUE, CELIACOVÁ CHOROBA, OSTEOPORÓZA, RHEUMATISM, THYROID, CHLAD A FLU, KIDNEY CHOROB, ACME. TOXOPLASMOSISM ERYSIPELAS. atd. Kontaktujte tohoto skvělého bylinného lékaře dnes, otce bylinných kořenů. e-mailem: drrealakhigbe@gmail.com nebo Whatsapp ho +2349010754824 a vyléčit trvale On je skutečný..website: https: drrealakhigbe.weebly.com