K čemu databáze DNA?

Kdo se zajímá o informace mimo oficiální média, ten zajisté již nejednou zakopl o zprávy týkající se více či méně (spíše méně) zákonných odběrů DNA široké části obyvatel a její následné uchovávání pro účely tzv. boje proti terorismu. Asi je jen náhoda, že zosnovatelem takového sběru informací jsou téměř výhradně USA, respektive vládní organizace (prý) se zabývající státní bezpečností. Organizace, které by se mohly souhrnně nazývat neoficiálním termínem Velký Bratr. Odůvodnění k hromadnému odběru, většinou bez vědomí “dárců”, která občas chtěně, jindy nechtěně prosáknou k části veřejnost – jež se zajímá o víc než o ufiknutá prsa Angeliny Jolie a sexuální či drogové aférky celebrit – je boj proti zločinnosti, avšak převážně proti dnes frčícímu terorismu. Jde prý o to, že lze potom snadno identifikovat potížisty podle porovnání forenzních důkazů nalezených na údajných místech činu, s kvapem se rozrůstající databází DNA obyvatel.

Je docela srandovní (ironicky řečeno), že Velký Bratr se coby potenciálních teroristů obává i domorodých kmenů žijících na druhém konci planety, jejichž nejvymakanější technologií je dřevěný oštěp a boty ze stromové kůry. Proto a nejenom proto, jsem se zamyslel, co se za tím může skrývat.


K čemu obrovská databáze s DNA jednotlivých lidí, když, jak to tak vypadá, je pravděpodobně většina teroristů na pomyslných, ale často i skutečných výplatních páskách samotného Velkého Bratra a velká část, ne-li skoro všechny masakry připisované teroristům, jsou podle mnohých, často i zasvěcených lidí plánovány samotným Big Brotherem?

Přiznám se, že tato úvaha je čistě spekulativní, a proto ji berte jen jako hlasité přemýšlení volně navazující na článek “Zvuk” o nízké frekvenci.

V dnešní době je DNA považována za jedinečný konstrukční plán každé živé buňky, každého organismu člověka nevyjímaje. Konstrukční plán těla, včetně návodů ke všem biologickým a chemicko-biologickým procesům. Občas se můžeme dozvědět, že byla nalezena i sekvence, která patrně zodpovídá za náchylnost ke specifickým způsobům chování, ale jde spíše o možnost, než skálopevné důkazy. Je docela zajímavé, že za veškeré konstrukční plány potřebné k sestavení a – laicky a nepřesně řečeno – udržení těla člověka při životě je zodpovědná tzv. kódující část DNA, která, světe div se, zabírá pouhé cca 3 % celé této obdivuhodné molekuly. Zbylých 97 % je nekódující a jen zlomek této části má podle dnešní vědy svoji funkci především zodpovědnou za regulační procesy v organismu. Snad právě proto se též nazývá – odpadní část DNA! Příroda se prostě kdysi pořádně zkouřila a vymyslela něco naprosto zbytečného – odpad 🙂

Forenzní věda využívá DNA krom jiného k téměř neomylné identifikaci osob při řešení trestních činů a to vše na základě oné kódující části DNA. Mně ale stále není jasné, proč by v dnešní době kontroverzní bezpečnostní organizace (NSA, CIA apod.) měly takový zájem o databázi, v níž by byly vzorky DNA ideálně všech lidí na planetě. Dokonce jsou země, kde se odebírají vzorky DNA u všech nově narozených dětí povinně! Jinde se sběr skrýval za “humanitární” očkovací akci. Je nakročeno k tomu, že ani vstup na palubu letadla nebude možný bez uloženého vzorku DNA, vedle dnes již povinných biometrických údajů v pase. Jelikož jsem téměř přesvědčen, že většina teroristických útoků je plánována a placena výše zmíněnými organizacemi, přijde mi podivné tvrzení, že sběr vzorků DNA je kvůli naší bezpečnosti a především národní bezpečnosti země obývané Velkým Bratrem.


Spíše se přikláním k variantě, že tyto informace jsou vypouštěny pro veřejnost, aby se zase v klidu zajímala o spodní prádlo celebrit. A aby se ukojila podezřívavost tzv. konspirátorů, je občas – jakoby nechtěně – vypuštěno i pár zpráv, které je mají zaměstnat natolik, aby byla odvrácena jejich pozornost kýženým směrem. Proč? Mě v tom právě zajímá oněch 97 % “nekódující” části DNA. Domnívám se totiž, že tato část rozhodně není odpadní, omylem vzniknuvší zmetek vytvořený Přírodou. Bylo by to na delší povídání, ale částečně jsem se o to otřel už v článku o Předlohách organismů a v komentářích u článků o Tisulské princezně a Mágu Rodamirovi. Zjednodušeně řečeno tato převládající část molekuly může souviset s naší nehmotnou částí – s myšlením, uvažováním, se schopnostmi, jako je placebo efekt, ale i dalšími – telepatií, jasnozřivostí atd. atd. Souhrnně bych to nazval Vědomím. Ne že by tato část DNA za tyto schopnosti přímo odpovídala, ani že by byla plánem pro naše Vědomí, ale jen že s ním souvisí.

Nekonvenčně uvažující a přemýšlející člověk již tuší, že Velký Bratr z nějakého důvodu nemá rád lidi, kteří vybočují z průměru (davu). Z potřeby sledovat jednotlivce, ale i celé skupiny vyvinul nejeden zlepšovák oficiálně pojatý jako technické zlepšení kvality života člověka. Vše to ale stále tak nějak není ono, protože se zabývá v lepším případě přítomností (online systémy jako kamerový systém, GPS technologie atd.), v “horším” minulostí – zkoumáním již proběhlých událostí jako jsou klidně “údajné” trestné činnosti nebo přípravy na “teroristické” útoky detekované z forenzních důkazů, kde prim má hrát právě databáze DNA.


Jenže já si říkám, co když neoficiální věda (logicky primárně placená zmíněnými organizacemi – laicky řečeno vojenským, informačním a špionážním průmyslem) ví, k čemu ona “odpadní” sekvence molekuly DNA slouží?

Možná se pohybuji již zcela na ledě sci-fi, ale možná mé přemýšlení má náznak reality.

Co když z DNA lze vyčíst potenciál daného člověka? A myslím tím potenciál, který ho s notnou dávkou pravděpodobnosti předurčuje stát se v blízké nebo vzdálenější budoucnosti oním “potížistou”, tedy právě jedním z těch, proti kterým je Velký Bratr pravděpodobně primárně zaměřen? Nebudu tu působit jako tajemný hrad v Karpatech a nepřímo si troufnu říci, že v oné balastní části DNA mohou být informace, v nichž jsou zapsány možnosti nositele dané DNA. Možnosti nebo schopnosti, jako je zvýšená vnímavost a citlivost na věci, které nemá pod palcem kódující část DNA – tedy například intuice, empatie, zvýšená schopnost správně rozeznávat ono diskutabilní Zlo a Dobro. Ale můžeme zajít dál – schopnost telepatie, jasnozřivosti, nahlížení do minulosti i pravděpodobné budoucnosti jak sebe samého, tak všech a všeho ostatního. Zkrátka ezotericky řečeno – mohou tam být i informace o stupni vývoje, kam až se daný jedinec do této inkarnace dostal. Konspiračně řečeno – jakou má potenciální schopnost prohlédnout principy fungování Systému a hlavně potenciál se od něho oprostit a tím dát pro Velkého Bratra nebezpečný příklad. Tyto informace získané a rozkódované již v okamžiku narození jedince by daly loutkovodičům dnešního světa možnost nejenom zjistit, kdo v příštích desítkách let může pro ně být nebezpečným, ale hlavně čas a prostor pro aplikování vhodné “léčby”. Šlo by sledovat, kam se inkarnuje větší množství lidí – budoucích ocejchovaných “teroristů” a účinně se bránit důsledkům, které by v případě volného průběhu a nezasáhnutí s velkou pravděpodobností přišly.

(©)2014 myslenkyocemkoli.blogspot.com
Článek je povoleno publikovat v celé a nezměněné podobě s uvedením zdroje.


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
20 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
spiiiidy
Host
spiiiidy
17. 3. 2022 13:52

Tyjo, možná ses trefil. Dává mi to celkem smysl. Každopádně pokud by měli ucelenou databázi DNA všech obyvatel, už by tu bylo asi dost těžké žít. Připojím svou úvahu:

Myslím si, že ona "odpadní" DNA je:
a) nevyužitá, tzn. stejně jako používáme jen cca 10% mozku, tak používáme jen 3% DNA. To mi přijde jako celkem logické … a tím pádem by ta odpadní DNA skutečně zobrazovala náš potenciál, jak píšeš …
b) funguje jako "anténa" pro spojení s "nadrealitou" – tedy hlavně s morfogenetickými poli, vyššími dimenzemi a vyššími schopnostmi. A jelikož ji máme potlačenou, tak ty schopnoti ani povětšinou nemáme.
c) má na starosti obhospodařování jemnohmotných těl. Ty 3% se starají o tohle hmotné tělo, a zbytek se stará o těla vyšší, což asi nejde konvenčně moc změřit.

Každopádně pokud bys na tohle téma ještě něco našel, sem s tím, díky za tenhle článek 🙂

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  spiiiidy

Spiiidy,
netroufám si říkat, co jak je nebo není, ale mám-li hádat, pak s tvými body a) a b) bych se uměl ztotožnit. "Céčko" už mi skřípe, protože si neumím představit důvod, proč by hmotná molekula měla mít na starosti obhospodařování jemnohmotných těl. Co by si potom ta těla počala, když se po smrti DNA všech buněk rozpadne? 🙂
Spíš než nějakou přímou funkci bych to viděl na záznam (soupis chceš-li). Mohl bych tu hnedle vysypat z rukávu několik teorií, kde bych začal třeba tím, že "odpadní" sekvence může být jakýmsi záznamem o všech předchozích hmotných tělech dané bytosti. Záznam, který pomáhá při volbě (plánování) těla do následující inkarnace. Plus samozřejmě zcela jistě několik dalších funkcí, protože jako jednoúčelová molekula to rozhodně nebude 🙂 Ale jak píšu, jde jen o nápady, které mě zrovna napadají.

Na toto téma jsem nikde nic nehledal. Prostě najednou bum prásk do kebule a já byl rád, že jsem to stihl vymlátit do klávesnice 🙂

Vlabi:
Docela dobrá poznámka, která do mozku vypaluje mraky hutných otázek 🙂

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  spiiiidy

A když se ta DNA po smrti rozpadne, nezbyde NIC? Co energie? M.

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  spiiiidy

Vždycky něco zbude. Zánik ve smyslu, že něco zmizí nikde nenajdeš – jen v knížkách. Nahraď si to slovo za pojem transformace.
Zodpovězení tvé otázky by si vyžadovalo minimálně další článek, ale konkrétně na toto téma je na internetu mraky informací – nějaké vědecké, jiné alternativní, zbytek úvahy a dohady.
Píšeš o energii, já bych ještě dodal INFORMACE.:-)

Vlabi
Host
Vlabi
17. 3. 2022 13:52

Herodes musel nechat vyvraždit několik ročníků betlémských chlapečků – novodobí majitelé databáze DNA by stejný problém vyřešili jedním kliknutím…

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52

Pokračování-
Co se týče samotného pojmu „evoluce“, zapomeňte na darwinovské pojetí, je zmanipulované. Nicméně po konci roku 2012 zde významě rostou organické krystické frekvence a přestože má lidstvo(z důvodu manipulací padlých) na této planetě omezenou dobu, věci půjdou jinou, než temnými naplánovanou cestou. Je však věcí každého jednoho, jak se svým genetickým, evolučním potenciálem naloží. Vědomí jednoty a altruistický pohled je silou, jíž se nyní naši otrokáři bojí. Protože přirozeně zvedá krystické frekvnce a posiluje vliv krystických frekvenčních vzorců, což přímo oslabuje jejich vliv na lidskou rasu zde. Proto nám zbožšťují predátorské principy, uplatňují strategii rozděl a panuj, chtějí zabránit tomuto hojivému procesu. Proto jsme podprahově vedeni k agresivitě, bezohlednosti. Učí nás sobectví, aby nás mohli kontrolovat, ovládat, a budou-li chtít, i vyhubit. Láska je jim cizí. Ostatně většina z reptiloidních metatronických kolektivů(na rozdíl od zdravých, nepokřivených kolektivů ras rodu seraphei-seraphim) prakticky nemá emoční pole. Nízké vibrační vzorce a frekvence způsobují , že naše energetické struktury jsou pro ně „stravitelnější“, čím více negativních emocí, tím jsme blíž jejich prázdnotě. Proto před námi důsledně skrývají pravou povahu naší reality, naši skutečnou historii. Od malička nás formátují, abychom nedokázali vidět, slyšet, vnímat podstatné. Naše genetika není nic statického, je to živoucí struktura, reaguje na vše, s čím se setká a proto vůbec není jedno v jakém prostředí, rodinném, společenském klimatu žijeme, jak myslíme, konáme. Jsme tím, co žijeme, jak myslíme. My svůj život tvoříme.Byli jsme stvořeni jako svobodné bytosti. A je na nás, zda zvedneme hlavu a budeme žít tak, jak je to pro nás nejlepší. Opačnou variantou je stav otroctví systému, jež tvoří ti, jejichž cíle jsou vše, jen ne altruistické a prolidské. Oni se své moci nad námi dobrovolně nevzdají. Ignorujme ovšem jejich manipulace a implantované mentální a emocionální vzorce, žijme v jednotě harmonii se sebou jako s jinými zdravými dětmi zdroje. Budou bezmocní. Pak sáhnou k hrubé síle. Naco asi mají vojáky, policii…Ukáží pravou tvář. A ty padlé nemocné, zvrácené nechme jít cestou, po níž chtějí. Mnozí lidé se s nimi vydají po cestě evolučního pádu. Je to svobodná volba každé bytosti. Se svobodnou vůlí však přichází i zodpovědnost za výsledky, důsledky své tvorby. A právě snaha vyhnout se důsledkům svých předcházejících nekvalitních voleb vedla ony temné predátorské kolektivy k jednání, na jejímž konci je současný tristní, i když zdaleka ne beznadějný stav lidstva na této krásné planetě.
Přeji všem hezký den
Alladin

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

Alladine,
děkuji za komentář i za přání. Byl bych moc rád, když byste se mi ozval na mail.
Též přeji příjemný den.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

A čo poviete na túto teóriu (ak sa vám bude chcieť počúvať) : téma: Ardipithecus ramidus – vyvinul sa človek z ľudoopov alebo naopak? ,hosť: RNDr. Emil Páleš, CSc.- vedec
http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/play.php?file=2013-09-05_17-00_ariadnina-nit-5.mp3
Dá sa to aj stiahnuť – tu http://www.slobodnyvysielac.sk/ariadnina-nit/p19/r37/l2 relácia z 5.9.2013
IVH

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

IVH:
Pokud Vám jde jen o můj názor, tak ten je, že neplatí ani jedna varianta. Tedy lidoopi nevznikli z člověka a ani člověk se nevyvinul z lidoopů.
Jinak na téma evoluce, darwinismu a vzniku člověka (stavebních plánům chcete-li) je tu věnováno několik článků. Z nich je můj názor, který jsem prozatím nezměnil, myslím jasný.

Podle mne zcela jinou otázkou je a v tom rozhovoru se o to v začátku nechtěně otřeli, zda vývoj fyzických těl je nějak spojen s vývojem Vědomí, která tato těla obývají. Že to patrně bude mnohem složitější (ale zároveň v jistém úhlu pohledu jednodušší) tu v nedávných článcích zabývajících se reinkarnací a debatách pod nimi bylo rozebíráno.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

Ďakujem za názor. Tento blog ma veľmi oslovil, budem mu venovať väčšiu pozornosť. Páčili sa mi už Vaše (oboch) komentáre na Energii u pramene a na Orgonete, nesklamali ste (na rozdiel od niekoho, kto vystupuje ako Iv).
Milé je aj prianie do roku 2015, ale keď už píšem tu – všetko dobré prajem aj ja Vám aj Vlabi.
IVH
IVH

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

IVH,
i já Vám děkuji za přáníčko a budu se snažit čas od času do blogu přispět nějakým článkem. Určitě to nebude v objemu jako to bylo v jeho počátcích, ale určitě i díky Vlabi se tu nějaké zajímavosti vyskytnou 🙂

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52

V podstatě jde autor ve svých úvahách správným směrem. K pochopení je nutno obsáhnout širší pole a je rozhodně nutno zajít za hranice běžného zkušenostního a znalostního rámce.. Lidská rasa je prastará a historie lidské andělské rasy je smutná a pohnutá. Začala před stovkami milionů let v jiném místě tohoto vesmíru. Patřila (a mimo tuto planetu vesměs patří) k rasám bytostí majících za úkol dohled nad evolučními procesy tohoto vesmíru. Z tohoto důvodu má lidská genetika možnosti, jež některé vesmírné kolektivy nemají. Z tohoto důvodu je lidská rasa(typ vědomí, nesouvisí se zde známým členěním typů biologického nosiče vědomí-těla na naší planetě), nejmladší z oněch ras tohoto vesmíru temnými vesmírnými kolektivy nesmiřitelně nenáviděna. Část lidské rasy vlivem infiltrací a manipulací převážně hybridů temných metatronických kolektivů padla z úrovně „andělských“ bytostí až na dnešní, úroveň zotročených, geneticky okleštěných, bytostí, jež padlé formy jinak ušlechtilých ras, jacísi vesmírní gangsteři, nájezdníci a jejich hybridy(illuminátské kolektivy) využívají jako nevědomé víceúčelové otroky a i rukojmí. Právě možnosti naší genetiky(většina genetického potenciálu lidské bytosti se nachází na kvantové a vyšší úrovni, akademické vědě neznámé) jsou pro temné rizikem. Mezi lidmi je zvláště v tomto období inkarnováno mnoho bytostí světla včetně již vzestoupených(domů se navrátivších) lidských bytostí. Zde vládnoucí metatronické hybridní loutky mají za úkol zajistit, aby predátorům jejich kořist neunikla… právě DNA monitoring je jednou z metod kontroly tohoto potenciálu. Jde o to kontrolovat lidské genetické struktury tak, abychom se nedokázali z tohoto planetárního „vězení“ dostat. Nemylte se on monitoring běží již dávno a na jiných úrovních…probíhá plošný frekvenční monitoring, mezi námi se pohybují tzv. hledači DNA, kteří na základě oproti běžnému frekvenčnímu potenciálu pokročilejší, jiné frekvenci biologického pole vyhledají a identifikují potenciální „potížisty“, narušitele jejich energetických manipulačních forem, struktur. Prozatím jde jen o monitoring. Udělají však cokoliv… Oni tito pokročilejší lidé mají schopnost probouzet ostatní z oné temné hypnozy, otevírat oči, léčit zdeformovanou a okleštěnou genetiku. Spouští tak přirozené bioregenerační vlastnosti naší rasy. Eliminace jednotlivů pro systém není problém, uvědomělý dav však může snadno narušit společenskými normami jištěnou samosvornost otrockého systému a způsobit ztrátu jejich kontroly. K tomuto mimo jiné slouží i NWO-OWO agenda. Jednotlivé illuminátské kolektivy, jak tomu u predátorů bývá, spolu bojují, uzavírají účelová spojenectví, přetahují se o sféry vlivu, nicméně v okamžiku, kdy jde o tuto věc, vystupují jednotně. Tato krásná planeta patří do původní sféry vlivu lidské andělské rasy a nacházejí se na ní významné vesmírné energetické struktury, o jejichž plnou kontrolu predátoři velmi stojí. Bez lidské rasy s tím nehnou. Proto zde ještě bytujeme. Problémem jsou pro ně především lidské genetické linie, známé jako Indigo linie grálu, jež jsou autorizovanými strážci pozemského energetického systému. Proto je věcí každé lidské bytosti pomáhat, podporovat inkarnáty těchto lidských genetických linií. Odměnou jim pak bude jejich vlastní evoluční progrese. 

Spiiiidy
Host
Spiiiidy
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

Pravda, takhle nějak to tu vypadá, až na to, že nejsme andělská rasa. Pokud se nějací duchovní guruové a vůdcové hlásí ke spojení s anděly, tak na ně velký pozor. Andělé, archandělé a jim podobní obývají temné astrální světy, kam se snaží lidstvo stáhnout, a nebojí se použít jakýkoliv typ manipulace. Jelikož je Země na pomezí, jakési hranici mezi temnými a světlými světy, můžou zde dočasně pobývat. Ale ne napořád, naštěstí.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

Spídy, to jsi si někde přečetl viď? Co tak vlastní poznání?

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52

Tak zaprvé, příroda nic nemá a nic se v ní neděje jen tak, pro nic a za nic. Vše má svůj význam a vše něčemu slouží a navíc bez lidského zásahu to vše funguje v harmonii. Tak takové bláboly o 97% balastu v DNA snad nemůže zbaštit ani dítko školou povinné. Samozřejmě že DNA je anténou tvarem i konstelací pro příjem a vysílání. Lidské tělo není nic jiného, než jeden velký počítač. A DNA je jeho "srdcem", "klíčem" a kdo ví, čím ještě. Proto ta hladovost NSA gaunerů po tomto.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52

Ahoj, muj nazor je strucny: odpadni DNA je neco na zpusob cache ci bufferu generacni pameti. Tato teorie by se dala potvrdit porovnanim velikosti napric casem DNA jedne rodiny pripadne korelaci fragmentace u dvojcat a jejich deti s odlisnymi partnery. Mela by se tak i prokazat pripadna samoopravna a cistici tendence, ktera by pripadne zamezovala nafukovani objemu udajne zbytecne casti DNA. Jinak refreshnout DNA cloveka lze pouhymi tremi tony o vykonu 3x80W, ucinnost je vsak mala a je nuno postup opakovat. Dle jednoho vyzkumu tzv. black metal hudba kterou poslouchaly tehotne matky ovlivnuje charakter narozenych deti, kteri jsou nadprumerne bezcitny, bezohledny, nasilni a dokonce u sledovaneho vzorku 5% procent techto deti spachalo jednu nebo vice vrazd pred dosazenim 25 let veku, u kontroniho vzorku deti pritom cca 0,5%. Toto jen doklada znamy fakt ze deti narozene rodicum v hlucne ctvrti maji horsi prospech i zdravi nez deti narozene na samote u lesa. Zvuk ovlivnuje nase bunky tedy i DNA a budouci charakter i fyzicno. Zneuziti zvukovymi vzorci v hudbe napr. v klipech, reklamach, znelkach tv i r poradu i mobilnim zvoneni se jen nabizi ..

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

A nejenom zvukem lze dosáhnout změny v záznamu paměti (informaci) DNA. Tytéž schopnosti má i světlo ve spektru UVC. Této metody se používá i v průmyslu, kdy se světlem maže např. EEPROM paměť (v čipech).
Pokud jsou mé informace správné, tak vhodným zdrojem UVC světla lze správným použitím promazávat i paměť obsaženou kolem našeho fyzického těla (aura?). Nakolik souvisí tato paměť s DNA si netroufám zatím odhadovat. Opatrnějším zacházením se nejprve mažou z vnějšku nalepené informace (především invazivního charakteru – např. černá magie).
Využití se tedy také nabízí 🙂

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:52
Odpovědět  Anonymní

S článkom aj s týmto príspevkom sa stotožňujem. Zároveň to súvisí aj s článkom "Zvuk" o nízké frekvenci. Záujemcom odporúčam si preložiť publikáciu z angličtiny na túto tému, mnohým sa určite doplnia chýbajúce kúsky do mozaiky: http://www.k-meyl.de/go/Primaerliteratur/Magnetic_Waves-Enable-Cell_Communication.pdf

Zjednodušene, "junk" DNA slúži na medzibunkovú komunikáciu a dokáže si "zapamätať" signály. Vlnová dĺžka akú používajú bunky na komunikáciu je 126nm+-6nm, pri rýchlosti vlny 124000 km/s, takže ide o UV svetlo! Lenže tento vzruch sa potom z bunky do bunky šíri iba rýchlosťou zvuku, čo pri vlne dlhej 126nm je 2.5 – 2.8 GHz = mikrovlny! A preto mikrovlny môžu vyvolávať falošnú medzibunkovú komunikáciu a dokonca nám zapĺňať genetickú pamäť bogus informáciami – žeby cieľ?

s0lar

Ifka
Host
Ifka
17. 3. 2022 13:52

Mne skor napada taka konstrukcia, ze s DNA sa da manipulovat, posobit na jej "vlastnika" na dialku. Vidime to v mnohych kulturach ako ciernu magiu. Boli aj uskutocnene pokusy, kedy sa izolovana dna chovala doslova "zivo" a dokazala ovplyvnit svoje okolie rovnako ako sa dalo vplyvat aj na nu…

Ifka
Host
Ifka
17. 3. 2022 13:52

Mne skor napada taka konstrukcia, ze s DNA sa da manipulovat, posobit na jej "vlastnika" na dialku. Vidime to v mnohych kulturach ako ciernu magiu. Boli aj uskutocnene pokusy, kedy sa izolovana dna chovala doslova "zivo" a dokazala ovplyvnit svoje okolie rovnako ako sa dalo vplyvat aj na nu…