Probouzející se doposud skrytý supervulkán v srdci Evropy?

Předevčí­rem 1. 5. 2014 v samotném srdci české kotliny proběhla bezprecedentní­ událost, která kupodivu unikla hledáčkům všech a nejenom úzce konspiračně i alternativně zaměřených médií­. Oficiální­ zdroje možná na příkaz mlčí­ z důvodu utajení nebo jde o pokus zabránit všeobecné panice a hysterii, ale co ty alternativní­?
Jistě si pamatujete na nedávné masivní migrace velkých savců v národním parku Yellowstone v USA, kdy početná stáda bezhlavě prchala z oblasti kaldery tamního supervulkánu, což je neklamnou známkou blížící­ se živelné katastrofy snadno identifikovatelné povahy.
Jsou dobře zdokumentovány podobné migrace z počátku minulého století­ asi měsí­c před nechvalně známým datem 30. 6. 1908. Ano, je tu řeč o tzv. Tunguzské události. A nyní se minulost opakuje! Jenže tentokrát nejde o oblasti nám Čechům na hony vzdálené, nýbrž o území, které se týká nás osobně – Českou kotlinu. Přiložená fotografie je bohužel jedinou, kterou se podařilo zachránit z fotoaparátu poškozeného strachem ovládaným býkem, takže není­ vidět mystičnost a ojedinělost celé události, o níž mluví nejen náhodný fotografující turista, ale i řada řidičů.

Dle očitých svědků se totiž několikasethlavé stádo krav, které do poslední­ chví­le poklidně vleže přežvykovalo na louce, jako na povel zvedlo, probořilo ohrady a ve zběsilém úprku se vydalo po státní­ silnici č. 345, kterou pak opustilo a zamí­řilo směrem na sever (dle odhadu znalce na chování sudokopytníků byl cílem stáda patrně Skandinávský poloostrov). Krom materiální­ch škod, nebyl nikdo naštěstí­ zraněn.
Podařilo se mi zí­skat vyjádření­ jednoho z nejvýznamnější­ch světových vědců v oboru, který nechtěl být jmenován z obavy, že by se tak stal ve vědecké obci náhlým vyděděncem, čemuž plně rozumí­m. Podle jeho výzkumů a měření­ česká kotlina totiž není­ pozůstatkem po dopadu velkého meteoritu v dávné historii planety, jak se doposud uvádělo, nýbrž velmi starou, zubem času upravenou kalderou supervulkánu takové obludné velikosti, její­ž obdoba nebyla zaznamenána v celé sluneční­ soustavě.
Není­ těžké si dát jedna a jedna dohromady. Zví­řata, která dokáží­ vycí­tit zvukové infrazvukové vibrace probouzejí­cích se lávových mas pod povrchem země, instinktivně chtěla opustit mí­sto blížící­ho se smrtelného nebezpečí.­
Nabízí se tu otázka. Nemůže právě tento incident zahájit globální změny, které se dle mayského kalendáře mají uskutečnit po roce 2012? Při kladné odpovědi je však nutné si položit otázku další a svou podstatou zásadnější:
Má nejenom člověk, ale planeta vůbec šanci něco tak kolosálního přežít?

Evropa, jak se zdá, není­ až tak geologicky mrtvým kontinentem, jak se doposud myslelo.

O pří­padném novém vývoji v této nečekané, zamyšlení­ i hrůzu nahánějí­cí­ události vás budeme informovat.


Převzato ze zdroje, který si nepřál být jmenován.


zde je důkaz o aktivaci vulkanické činnosti této megasopky

jasně patrná kaldera supervulkánu o průměru cca 350 km


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
11 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Spiiiidy
Host
Spiiiidy
17. 3. 2022 13:53

Fajn. Jedna fotografie. Jedno stádo. To vůbec nic nedokazuje. Kdyby šlo o tak velké území, neutíkala by náhodou všechno zvířata, nebo alespoň drtivá většina z nich? Na všechny směry, pryč z České kotliny? A toho by si lidé určitě všimli. A nebo by se zvířata alespoň chovala hodně podivně. Ale nechovají. Zdroj, který si nepřeje být jmenován … hm, nevím, Michale, ale zavání mi to záměrnou dezinformací. Kde to přesně bylo? Kde jsou ti svědci? Co nějaký rozhovor s nimi? Co další důkazy?

Navíc je to typická "senzační" zpráva, a ještě navíc bez pádných důkazů. Nevím no. Zatím tomu nemám nejmenší důvod věřit. Ty ano?

Vlabi
Host
Vlabi
17. 3. 2022 13:53

Michale,
tývogo, mně taky utekl pes a já naivka si myslela, že za kočkou. Se dějou věci!
:-)))

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:53

Dajte het, ideme merať Helium 4 😀
Ale – na každom šprochu pravdy trochu. I pri Yelowstonskom "predstavení" i teraz mi napadá, že niekto umne upozorňuje, že sa môže stať, že sa v lokalite nachádza to a hento, .prosto výzva na skúmanie. A vedieť nie je na škodu. Tak rozbaľte čo viete o Českej Kotline. B

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:53

Ten dátum 1.1.2014 je správny Michale ? B

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:53
Odpovědět  Anonymní

Michálku, to nie je podrýpka, všimla som si až druhý deň – len maličký konšpirátorik vo mne uvažoval, či fotočka je z minulého roku, či podľa dátumu by tam nemal byť sneh ?, že v zime nie je v kotline asi silný pohyb áut, a .., a. či kravy už pokrokovo otužujú aj v čase chladu. . Ak som ťa naštvala, tak sorry, lebo to nemám v úmysle, nikdy, prosto vážim si tvoju robotu, i diskusiu tu. Papá, B

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:53
Odpovědět  Anonymní

Bed,
neboj, ani jsem nepomyslel na to, že by to mělo být nějaké vyrypování.
Chtěl jsem včera odpovědět každému, ale vaše komentáře mě donutili kvůli tomu napsat článek, protože …., ale to později. Snad se mi ho během dneška podaří dát nějak do smysluplné podoby a zveřejnit.

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:53

Jo,
o tom kotli víme asi tolik, že jako celá pevnina Midgardu i s moři sedí na tekutý a žhavý lávě. Naše zvířátka, tedy tři kočky byly a jsou v pohodě. Srnky jsem už půl roku neviděl a v kravíně je rovněž klid. Hm, zvláštní je, že to centrální Česko je skoro kompletně obkroužený kopci ze severu, východu i západu, ale k jihu je trochu otevřený. Docela to vypadá, jakoby se kdysi odtud něco vylilo až na úpatí Alp a pak si zemská kůra kecla o něco níže a vytvořila pěkně velkej lavůrek. Ale nejsem žádnej geolog a je to jen spekulace amtéra na všechno. No, proč ne, něco na tom možná bude. Matěj

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:53
Odpovědět  Unknown

To čo píšeš Matěji, mi napadlo párkrát v súvislosti so Slovenskom. Oblúk – Karpaty od Bratislavy, potom Tatry až východ, a pod tým nížina. Vždy hovorím, že som sa asi nedobre presťahovala, lebo ak sa pohne dno lavóra tak nás zaleje Balatón s Dunajom. Pod Tatrami mám ešte dom, ten sa usilujeme 5 rokov predať a neide to. Prečo asi ? Buď som sa tak dobre modlila alebo niekto múdrejší vie vocogo. Tuším, že oboje. B

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:53
Odpovědět  Unknown

Bed,
dík za tip na tu chalupu! Pošli fotky a cenu a máš kupce. A proč jsi mě to jedna vědmo už dávno nenabídla? Matěj

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:53

Vážení,
teď se omlouvám, že píšu trochu mimo mísu. Ale pokud máte známýho, kterej se vídá s našimi ČESKO-SLOVENSKO-MORAVSKÝMI (ať nikoho neurazím) potentáty, tak ať jim nějak po-lopatě sdělí, ať se tolik netisknou k EU a USA. Protože tahle článková KALDERA je holt příroda a nejspíš hned tak nebouchne. Ale je tu jedna světovejma potentátama velmi tajená, ne nějakejch mrňavejch sto-pade kiláků všemi směry, ale opět od Atlantiku k Pacifiku. Teď ji právě programujou ve vládních budovách Ukrajiny špičkový špiclové ve službách bůhví koho?!? Jenom proto, aby Amerika mohla zůstat za bukem v případě, že se do sebe zakousne EU s RUSEM. Bacha ne na Rusa … ale na NÍ! Matěj