Jak jsme programováni 1.

Vlabi mě upozornila na jedno video s Stewartem Swerdlowem (tuším už tu o tomto člověku byla zmínka), které je zaměřeno na odkrytí způsobů a důvodů plošného i individuálního programovaní myšlení lidí.

Pokud vás tato problematika (v podstatě neustále probíhající válka) zajímá, upozorním raději jednak na to, co je i na začátku přednášky Swerdlowa řečeno – video může spustit i nějaký program ve vás. A jednak bych byl pro jistotu opatrný i v čistotě úmyslů samotné této přednášky.
Proč jsem se na  přednášku vůbec koukal, když si nejsem 100% jist jejím účelem? Protože jedno staré přísloví říká: Přítele měj na blízku, ale nepřítele ještě blíž.”
Určitě bych ještě před shlédnutím přednášky rád nasměroval na dva zdejší články s tímto velice úzce související:
Nový seriál AC24 o konspiracnich teoriích…
a
Informace jako dvojitý špión


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:55

Sám S.Swerdlow nábáda ku opatrnosti. My sme ale vystaveni informáciam tu a teraz, bez možnosti aby niekto zasiahol pre našu ochranu, on ani p. Edith nie sú s nami.
V tom je veľké riziko. Ak ale má niekto neutuchajúcu túžbu skúsiť, nech.
Osobne sa nezverím do "rúk" človeka, ktorého vidím cez obrazovku mašiny, a ktorého skúmali aliens.
Let it be…. načúvam sebe samej. 🙂 B

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:55
Odpovědět  Anonymní

Bed:
Nějak jsem nepochopil, co jsi chtěla říci. Proč by měl on nebo někdo jiný zasahovat pro naší ochranu? A proč se svěřovat do něčích rukou?
Video s přednáškou je podle mě dobré shlédnout ať tak či onak. "Pštrosí taktika" – strčit hlavu do písku a dělat, že nic kolem není, nikomu zadek nezachrání 🙂
I kdyby na tom celém bylo 5% pravdy, stojí za to si jí vyslechnout. Filtrace balastu je na každém z nás – je to o zdravém myšlení. Je holý nesmysl si myslet, že někdo nám tu celou a čistou pravdu přinese ráno do postele na stříbrným podnosu.

Anonymní
Host
Anonymní
17. 3. 2022 13:55
Odpovědět  Anonymní

Michale, ak je na tej prednáške 5% pravdy – je to málo.
On sám v úvodu hovorí to čo som podčiarkla. – Ja netočím o pštrosej taktike, len počúvam informácie z dnu mňa. S čím nerezonujem to nepotrebujem. Nájdi konečne človeče dôveru v seba samého /neber prosím osobne/.
Stonásobne sa oplatí. – Zachráň seba a tak prispeješ k záchrane všetkého okolo teba.
B