Jistota je kulomet“Vysoce postavený zdroj uvnitř ozbrojených sil nám nyní potvrdil, že
Letecká základna Dyess během tajného převozu, o kterém se nevede žádný
papírový záznam, aktivně přemisťuje jaderné hlavice na Východní pobřeží
Spojených států…” více zde: AC24.cz

“…Senátor po zprávě z Infowars o černé operaci s převozem atomovek varuje,
že Jižní Karolína může být cílem jaderného bombardování…” více zde: AC24.cz

“…K čemu se USA připravují?…”
více zde (přeloženo přes translátor): brdakut.wordpress.com

“…V havarované jaderné elektrárně Fukušima 1 znovu došlo k úniku radioaktivní vody.

Jak oznámila společnost, která jadernou elektrárnu
provozuje, situace se vymyká kontrole. Během posledních tří dnů hladina
tritia (supertěžký vodík) v podzemních vodách ve Fukušimě stoupla více,
než dvacetkrát a stále stoupá…” více zde: czech.ruvr.ru
 

1 + 1 = ?
Možná je načase popřemýšlet, zda domácí lékárnu neaktualizovat nějakými doplňky stravy s jódem na podporu štítné žlázy.

aktualizace:
Tak jsem byl nemile překvapen, i když se o překvapení vlastně ani nejedná. Možná si vzpomínáte na období po výbuchu ve Fukušimě plus radiační mrak nad naší republikou, který měl zdroj v Evropě, kdy byl i u nás obrovský poprask po potravinových doplňcích s jódem. V podstatě všude bylo během pár dní vyprodáno. Člověk by si neřekl, že jeden z nejvíce prodávaných produktů tohoto druhu – Kelp někteří výrobci přestanou dodávat do sítě i ho dokonce vyrábět, ale je to tak. Sehnat se dá, ale zdaleka ne každý obchod, který uvádí, že ho mají skladem, ho doopravdy má. Nám se to podařilo až na několikátý pokus.


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
4 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:56

Čím těžší prvek, tím menší dosah pohromy. Japonsko bych v našich krajích nechal být… ale to s tím jódem je dobrej nápad.

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:56
Odpovědět  Unknown

Petře,
ono je sice Japonsko na druhej pologuli, ale potraviny a jiné výrobky se sem od nich dováží. Taková príma mořská rybička, která si napchávala bříško někde, kam se dostala "nakažená" voda z reaktorů by si jistě cestu na naše pulty mohla najít.
Mě stejně více v žaludku leží ty "ztracené" jaderné hlavice v júesej. Když si k tomu přičteš ty "náhodné" masové nákupy léků emerické vlády v konkrétní oblasti a cvičení imitující obrovskou katastrofu zasáhnuvší velká města, pak je to docela dost náhod pohromadě. Ono ta naše Gaya není zase až tak velká, jak by se z české kotliny zdálo.

Ty potravinové doplňky rodinou kasu nezrujnují a taky se mohou kdykoliv vyhodit, když by bylo potřeba místo na poličce pro něco důležitějšího, ne? 🙂

Unknown
Host
Unknown
17. 3. 2022 13:56
Odpovědět  Unknown

Ikdyž já osobně si za rok dám jen toho vánočního kapra ze sousedního rybníku, tak souhlas, mohlo by se to dostat do nějakých filetů či kdovíčeho a třeba děcka to sní ve škole… takovej Hermelín se už taky nedělá v Sedlčanech, ale z části kdoví kde v Polsku… výrobci to nepřiznají, těm jde jen o zisk.

Ztracený hlavice se brzo najdou, zapadá to do zákulisního boje několika frakcí v rámci samotné USA armády a tajných služeb.. doufejme, že to bude jen sloužit k vysledování chapadel mafie s mocenskými choutky na zbytek světa. Šachová partie je rozehraná na hodně polích a Rusko v tom má hodně prstů… hodně kostek bylo vrženo, jen málokterá je ale vidět…

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:56
Odpovědět  Unknown

Trošku odbočím od tématu. Když jsi zmínil ten sedlčan, pak můžeme pokračovat. Jihlavanka už se taky nedělá v Jihlavě a dokonce ani ne v republice. Se Želetavo uje to taky na štýru a tak se to má se všemi výrobky, které byly konkurenceschopné. Snad právě proto byla výroba všech ziskových výrobků u nás zničena nebo alespoň přesunuta za hranice a naprosto pozměněno složení – kvalita. Smutné.
Snad se jedou karta obrátí.

Více zde:
http://www.zemeturo.cz/clanek/jihlavanka-z-rakouska-sedl%C4%8Dansk%C3%BD-s%C3%BDr-z-polska-%C4%8Desk%C3%A9-tradi%C4%8Dn%C3%AD-v%C3%BDrobky-se-vyr%C3%A1b%C3%AD-%C4%8Dasto-v-zahran