Chránit a pomáhat (přeloženo do čj – zmlátit a zastrašovat)

Videa z ČB:

Zde sledujte “agresory” vozíčkáře a mladou dívku vpravo u zábran venkovního posezení. Agresory se stali už jenom tím, že NEUTEKLI. Koneckonců proč by měli také utíkat, když šlo o veřejné prostranství a ničím se proti zákonu neprovinili, že?


Tuto nehoráznou provokaci 6.7. taktéž z ČB ze strany státu (policie) už musí pochopit i ten nejnaivnější občan. Člověk, který se k něčemu takovému propůjčí, není již člověkem, ale biostrojem bez svědomí se svalovými vlákny plnými testosteronu místo mozku. Na těchto “morálních elitách” národa je jasně patrno, kam lze s manipulací lidí dojít, přičemž zcela jistě nešlo o to “nej”, čeho by byli tito “ochránci a pomáhači” obyvatel na příkazy shůry schopní. Organizátorům této provokace muselo být jasné a zcela jistě s tím i počítali, že plánované incidenty budou natočeny a posléze zveřejněny na sociálních sítích. Proto je třeba zamyslet se proč. Jde podle mne o identickou “hru”, jakou praktikují trollové na internetu – odvádění pozornosti od důležitějších věcí, vyvolávání hněvu a vzteku u lidí a zneužívání nepostihnutelnosti (u trollů anonymita, u žoldáků bez svědomí v reálu právní nedotknutelnost).

Celkově etnická otázka je zaměřena zcela špatným směrem (úmyslně). Logické a nejjednodušší zároveň by bylo ve společnosti žádnou rasu, etnikum nezvýrazňovat. Naopak zcela lidské a české by bylo měřit všem stejným metrem. Češi byli v historii vždy tolerantní a vždy hledali řešení, jak předcházet konfliktům. To není známka zbabělosti, ale naopak morální a duchovní vyspělosti národa.
Tento postoj státu (zástupců obyvatel a jejich loutkovodičů), kterého jsme svědky, a tím nemám na mysli jen násilí z vybraných videí, je zaměřen na zvýrazňování a prohlubování rozdílů mezi lidmi různého původu a tím si zajišťovat stále větší a větší pravomoci (viz např. včerejší článek o Indectu). Nejde tu o nic jiného než stále a dokola již po tisíce let praktikované ROZDĚL A PANUJ.
Pokud na incident pohlédnu z pohledu článku Realita – oč tu jde, pak se nemohu ubránit dojmu, že nasazené lidské karikatury byly pod vlivem neslovanského informačního pole. Pole nějakého agresivního, válečně zaměřeného národnostního Egregoru jiného původu než slovanského. I toto může být zřetelným kýženým výsledkem mísení národů – odcizení se všemu, z čeho daný člověk pochází.
I když osobně jsem zastáncem použití i hrubé síly v případech přiměřené obrany a sebeobrany, a to nejenom své, ale i druhých, zde se na to naopak protivníkem a skutečnými nepřáteli lidské společnosti čeká, bylo by to použito proti nám a během mžiku by to tu vypadalo jako například v Egyptě, Turecku či jinde, kde to vře. Mohu jen tiše doufat, že vykonavatelů státní moci charakterově pokřivených, jak je možné vidět v záznamech, je razantně méně než těch, kteří by byli morálně odhodlaní a schopní se postavit proti svým kolegům bez svědomí na stranu spoluobčanů – svých sousedů, známých, příbuzných, kamarádů, zkrátka nás všech. Doufat, že duch českého národa stojí na stráži a zasáhl by ve správný okamžik.
Apeluji tímto na všechny poctivé policisty, vojáky, úředníky ad., aby se neotáčeli zády k těm, kteří v ně ještě věří a neupřednostňovali své pohodlí a jistoty před potíráním bezpráví a zla. Snad nikdy v historii neplatilo více, že proto, aby zlo zvítězilo, stačí, aby dobří neudělali nic.
0 0 hlasů
Hodnocení článku

Čtěte dál

PředchozíDalší
odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentářů
Nejstarší
Nejnovější počtu hlasů
Inline Feedbacks
ukaž všechny komentáře
Vlabi
Host
Vlabi
17. 3. 2022 13:57

Video bylo promptně odstraněno (pročpak asi?), ale průběh incidentu je vtipně popsán na http://www.vlastnihlavou.cz/ostravsky-bloger-po-zuby-ozbrojeny-pravicovy-vozickar-napadnul-klidne-jdouci-organy/
Doporučuju.

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:57
Odpovědět  Vlabi

Ještě jsem to kontroloval a bylo přístupné. Osobně mohu říci, že tam to opravdu nešlo ničím okecat. Žádný "náckové" ani nastrčení provokatéři to nebyli. Jen dva občané, jeden vozíčkář – invalida, druhý mladá slušně oblečená slečna (pravděpodobně doprovod) a jen stáli na kraji ulice. To, jak ta holka letěla přes zábrany hlavou napřed na beton a pak se do ní pustili další dva nebo tři, když jí šli bránit okolní lidé, bylo opravdu bez špetky svědomí, morálky a úcty k člověku. Nerad to používám, ale tohle byli vypatlaní bezmozci. Doufám, že jsou na sebe patřičně hrdí a jistě si jich jejich rodiče váží za to, co "umí".

MichalB
Host
MichalB
17. 3. 2022 13:57
Odpovědět  Vlabi

Podařilo se mi sehnat jinou kopii této "akce" hustých chlapáků. Uložím si to na externí disk, takže pokud to zase uživatel odstraní, není problém obnovit. 🙂